Był gwiazdą Polsatu. Rzucił wszystko i przeprowadził się na Islandię. Pracuje jako kelner

Adam Strycharczuk udzielił wywiadu portalowi WP Gwiazdy, w którym opowiedział o przeprowadzce na Islandię. Były juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wyznał między innymi, że pracuje tam jako kelner.

Wiadomo już, że w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" nie zobaczymy Adama Strycharczuka. W połowie czerwca celebryta poinformował fanów, że postanowił odmienić swoje życie. 32-latek przeprowadził się na Islandię. Teraz Strycharczuk udzielił szczerego wywiadu portalowi WP Gwiazdy, w którym opowiedział o swojej decyzji. 

Zobacz wideo Antek Smykiewicz jako Rag'n'Bone Man w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Adam Strycharczuk tłumaczy, dlaczego przeprowadził się na Islandię

Były juror programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wyznał, że był zakochany w Islandii już wcześniej.

Islandia zawsze była moim marzeniem. W maju tego roku wybrałem się tam wreszcie z narzeczoną jako turysta. Zwiedziliśmy praktycznie całe południe tego magicznego kraju. Oczarował nas od samego początku. Będąc na miejscu, rozmawialiśmy także z kilkoma osobami pracującymi na Islandii. Bardzo zachwalali warunki pracy, życie w tej odległej krainie i nie ukrywając - zarobki - powiedział portalowi WP Gwiazdy.

W dalszej części Strycharczuk powiedział, że ostatecznie brak konkurencyjnych ofert pracy w Polsce nakłonił go do przeprowadzki.

Po powrocie do Polski stwierdziliśmy, że taka odskocznia od dotychczasowej rzeczywistości dobrze nam zrobi. Chciałem zdystansować się od otoczenia, nabrać inspiracji, pomieszkać w innym kraju. Inflacja i prowadzenie działalności w obecnej sytuacji w Polsce wymusiła też na mnie potrzebę zarobienia paru groszy. Przez ostatni rok nie miałem zleceń z TV, ofert reklamowych. (...) Kilka dni po powrocie wysłaliśmy CV, a dwa tygodnie później byliśmy już na wiosce na północy Islandii w pracy.

Celebryta opowiedział, że obecnie pracuje na Islandii jako kelner.

Stworzyłem swój profil, przejrzałem oferty i zaaplikowałem w 8-10 miejsc. Bez agencji, pośredników. Odpowiedź miałem po dwóch dniach. Później odbyła się rozmowa online i zapadła natychmiastowa decyzja o przyjęciu mnie do pracy jako kelnera w hotelowej restauracji.

Przypomnijmy, że według ustaleń portalu All about Music Adama Strycharczuka za jurorskim stołem "Twoja twarz brzmi znajomo" zasiądzie Gromee, czyli Andrzej Gromala, polski producent i DJ. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.