Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski pokazał zdjęcie ze szpitala

Aleksandra Żebrowska urodziła córkę. To już czwarte dziecko jej i Michała Żebrowskiego. Para wychowuje już trzech synów.

Aleksandra Żebrowska to chyba najbardziej przebojowa mama w internecie. Właścicielka marki Francis & Henry chętnie dzieli się z obserwatorami relacjami z codziennego życia. Aleksandra otwarcie porusza trudne kwestie dotyczące macierzyństwa, a na publikowanych zdjęciach stawia przede wszystkim na naturalność. Za to jest ceniona i lubiana. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 300 tysięcy osób. Jeszcze przed chwilą wrzucała do sieci ostatnią serię "zdjęć przed porodem" i w zabawnym poście przygotowywała męża na awaryjne odebranie go w pociągu. Jak się okazało, "nożyczki z Warsu nie były potrzebne" i podróż przebiegła spokojnie. Dziecko na szczęście urodziło się w szpitalu, o czym w sobotę poinformował szczęśliwy ojciec.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Aleksandra Żebrowska urodziła! Na świat przyszło czwarte dziecko Michała Żebrowskiego

30 lipca w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Żebrowska po raz kolejny została mamą. Aleksandra i Michał wychowują już trzech chłopców: 12-letniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka i prawie dwuletniego Feliksa. Pierwsza córka celebryckiej pary to z pewnością wspaniały prezent od losu dla trójki starszych braci. Michał Żebrowski udostępnił post na Instagramie.

Mama x4 - podzielił się radosną nowiną.
 

Na Instagramie Aleksandry od razu posypały się gratulacje i życzenia zdrowia dla nowo narodzonej córki. 

Gratulacje!
Zdrówka i dużo siły dla was.
Gratulacje. Dużo zdrówka dla was!

My także serdecznie gratulujemy!

 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Ciężarna Aleksandra Żebrowska relacjonuje toaletową dramę w PKP. Ona sikała, syn ciągnął za klamkę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.