Tabloid skontaktował się z Ostrowską-Królikowską ws. afery z Antkiem i Opozdą. Odpowiedziała krótko

Po tym, jak na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską spadła lawina negatywnych komentarzy, aktorka zablokowała na Instagramie możliwość komentowania jej postów.

Konflikt między Joanną Opozdą a Antonim Królikowskim trwał. Początkowo Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie wtrącała się do medialnego sporu, a także nie reagowała na kąśliwe komentarze internautów. Gdy wybuchła afera z odwołanymi chrzcinami jej wnuka Vincenta, wdała się w dyskusję, a obraźliwych wpisów pod postami na Instagramie zaczęło pojawiać się coraz więcej. Wszystko jednak wskazuje na to, że aktorka ma już dość całego zamieszania wokół syna.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Zobacz wideo Romanse Antka Królikowskiego, czyli czy kogokolwiek zaskakują obecne plotki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zamierza komentować afery związanej z odwołanymi chrzcinami Vincenta 

Joanna Opozda planowała zorganizować chrzest syna 16 lipca. Uroczystość została jednak odwołana, a do mediów trafiły zdjęcia Antoniego Królikowskiego i jego mamy, którzy mimo wszystko zjawili się pod kościołem. Od tego czasu byli małżonkowie oraz ich najbliżsi przerzucają się publicznie oskarżeniami, a na światło dziennie wychodzą kolejne szokujące informacje na ich temat.

O komentarz w sprawie odwołanej ceremonii "Fakt" poprosił Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Okazuje się jednak, że aktorka nie zamierza już nic dodawać i stwierdziła, że woli tylko milczeć. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma dość obraźliwych komentarzy 

Pod postami Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zaczęło pojawiać się tak dużo wulgarnych i hejterskich komentarzy, że aktorka zablokowała możliwość komentowania. Czujni internauci szybko zorientowali się, że zapomniała o jednym wpisie i wybuchła kolejna awantura.

Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaInternauci miażdżą Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. "Błędem to był ten ślub"

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o: