Fani martwili się o związek Pauliny Krupińskiej. Już nie muszą. Karpiel-Bułecka bawi się na Majorce z córką "Lewych"

Od kilku dni Paulina Krupińska spędza czas z przyjaciółką Anną Lewandowską w jej posiadłości na Majorce. Teraz do prezenterki dołączył Sebastian Karpiel-Bułecka.

W świecie show-biznesu liczne są przykłady przyjaźni między gwiazdami i celebrytami. Wśród nich wymienić można między innymi duet Anna i Robert Lewandowscy oraz Paulina Krupińska z Sebastianem Karpiel-Bułecką. Nawracające spekulacje na temat kryzysu w związku drugiej z wymienionych par być może uciszą najnowsze doniesienia. Okazuje się, że muzyk dołączył do żony i trenerki, wypoczywając obecnie w luksusowej posiadłości Lewandowskich na Majorce. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska wpadła do wody. Potrzebowała pomocy

Wakacje polskich celebrytów. Paulina Krupińska z mężem wypoczywają na Majorce u Lewandowskich

Kilka dni temu pisaliśmy, że Paulina Krupińska postanowiła skorzystać z uroków lata i wraz z dziećmi Antoniną i Jędrzejem wybrała się w odwiedziny do Anny Lewandowskiej. Na ich profilach szybko zagościły relacje z czasu spędzonego wspólnie na korzystaniu z uroków Majorki.

Do żony dołączył również Sebastian Karpiel-Bułecka. Anna Lewandowska opublikowała nagranie, na którym muzyk odpoczywa na tarasie, bawiąc się z Laurą. Ponadto zarówno Paulina Krupińska, jak i jej mąż i reszta towarzystwa żywiołowo relacjonują każdy moment w sieci. 

 

Warto przypomnieć, że niedawno informator tygodnika "Na Żywo" zapewniał, że choć prezenterce i jej mężowi nie układa się najlepiej, zamierzają oni walczyć o związek, wybierając się na wspólne wakacje:

Przed nimi wakacje. Ten czas chcą spędzić z dziećmi, ale marzy im się też wypoczynek tylko we dwoje, by mogli nacieszyć się sobą i przywołać wspólne wspomnienia.

Myślicie, że pobyt u Lewandowskich pozwoli im zażegnać kryzys?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.