Rafalala udzieliła nowego wywiadu. Zdradziła, ile ma lat. Na jedno pytanie nie odpowiedziała

Rafalala korzysta z popularności, którą może się cieszyć w ostatnim czasie. W wywiadzie na kanale przeAmbitni opowiedziała o sobie trochę więcej - skąd pochodzi, jakie informacje znajdują się w jej dowodzie. Na jedno pytanie nie chciała odpowiedzieć szczerze.

Rafalala w polskim show biznesie jest od kilku lat. Trudno powiedzieć, kiedy pierwszy raz pojawiła się na medialnym wydarzeniu. Z pewnością popularność przyniósł jej film dokumentalny "I Bóg stworzył transwestytę" z 2007 roku, w którym chodziła po Warszawie i zaczepiała ludzi, pytając, co sądzą o "kobiecie z penisem". Teraz jest o niej jednak zdecydowanie głośniej, a wszystko za sprawą znajomości z Sebastianem Fabijańskim. Transseksualna celebrytka wyjawiła fakty ze swojego życia, których mogliście o niej nie wiedzieć. 

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Wpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach. Znikające przedmioty i historyczne nieścisłościWpadki filmowe w najbardziej kasowych produkcjach

Rafalala - kim jest? "Posługiwałam się imieniem siostry"

Rafalala w nowym wywiadzie ujawniła sporo faktów ze swojego życia. Przyznała, że pochodzi z Siedlec, gdzie wychowywała się razem z siódemką rodzeństwa. Od piątego roku życia mieszka jednak w Warszawie. 

Wielu ludzi, jak mnie widzi, błędnie myśli, że pochodzę z nieba, bo pochodzę z Siedlec, ale od piątego roku życia wychowuję się w Warszawie. Więc tak, Warszawa. Mieszkałam też dwa lata w Gdańsku, zakochałam się w Gdańsku - powiedziała w rozmowie z przeAmbitni.pl.

Ostatnio była u siostry. Nina, bo tak ma na imię, w pewnym momencie "pożyczyła" Rafalali swoją tożsamość. 

Dopóki nie zmieniłam dokumentów, to posługiwałam się imieniem i nazwiskiem mojej siostry, Niny Kukawskiej. Proces zmiany dokumentów był u mnie bardzo długi. Jak normalnie trwa to pół roku, to u mnie trwało dwa i pół, ponieważ jeden sędzia zmarł, czekałam na drugiego. Miałam strasznego pecha.

Nie było to jednak legalne, dlatego Rafalala, chcąc mieć w dokumentach żeńskie imię, musiała postarać się o nowy dowód.  

Długo szukałam imienia, chciałam tak górnolotnie Lena Helena, potem podobało mi się Dalia, ale zdrobnienie "Daluś" już mniej. W końcu wybrałam mocne, krótkie imię Rita. A Chmiel to nazwisko panieńskie mojej mamy.

Transseksualna celebrytka przyznała na końcu, że ma 177 cm wzrostu, 39 lat i waży 52 kilogramy. Ostatecznie jednak dodała, że podana przez nią waga nie jest prawdziwa, jednak nie chciała powiedzieć, ile faktycznie pokazuje wskaźnik.

Rzekomy kochanek Maffashion wydał oświadczenie. Kim jest nowy bohater największego skandalu ostatnich tygodni?Rzekomy kochanek Maffashion wydał oświadczenie. Kim jest?

Zobacz też: Rafalala uderza w Maffashion, a Fabijański odbija piłeczkę i znów mówi o zdradzie. "Moja zdrada nie odbyła się..."

Więcej o: