Ewelina Flinta wraca z nowym materiałem po prawie dwóch dekadach. Tak się zmieniła od czasów "Idola"

Ewelina Flinta zasłynęła dzięki występowi w pierwszej edycji "Idola". Choć w programie zajęła drugie miejsce, a wygrała wówczas Alicja Janosz, Flinta oczarowała całą Polskę. Od premiery ostatniej płyty artystki minęło 17 lat. Z przytupem powróciła do muzycznego rynku.

Występ w "Idolu" otworzył Ewelinie Flincie drzwi do muzycznej kariery. Wokalistka w 2002 roku zachwyciła srogich jurorów prawdziwym talentem i lekko zachrypniętym głosem. Rok po zakończeniu przygody z show wydała pierwszy studyjny album "Przeznaczenie", który zdobył status złotej płyty. W 2005 roku Flinta zaprezentowała drugi album, "Nie znasz mnie", który również okazał się wielkim sukcesem. Od tamtej pory wokalistka znacznie zwolniła tempo. Od czasu do czasu koncertowała, a fani wyczekiwali nowych nagrań muzycznych. Na to Flinta kazała czekać prawie 17 lat. Właśnie poinformowała o prapremierze płyty i zrobiła to w zupełnie nowym wydaniu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie Kubę z "Idola"? Został... posłem. Sprawdziliśmy, co słychać u innych uczestników pierwszej edycji

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Ewelina Flinta po dwóch dekadach promuje nową płytę. Zmieniła też fryzurę 

Ewelina Flinta za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o sukcesie zawodowym. Zapowiedziała, że 2 sierpnia w Kinokawiarni Stacja Falenica w Warszawie odbędzie się prapremiera jej nowej płyty. Artystka w opisie poinformowała o wyprzedaniu biletów, co pokazuje, z jakim utęsknieniem fani czekali na jej nową twórczość. Wokalistka nie ujawniła jednak tytułu płyty, ani daty kiedy trafi do sprzedaży. 

 

W odpowiedzi na komentarz fana Ewelina Flinta ujawniła, że prace nad płytą cały czas trwają:

Płyty jeszcze nie ma. Praca trwa. Trzeba jeszcze wiele dźwięków nagrać. Utwory są natomiast zaaranżowane, dlatego możemy zagrać ten koncert - napisała artystka.

Ewelina Flinta po dwóch dekadach promuje nową płytę. Zmieniła też fryzuręEwelina Flinta po dwóch dekadach promuje nową płytę. Zmieniła też fryzurę Fot. Instagram/ ewelina_flinta

Ewelina Flinta na jakiś czas wstrzymała karierę muzyczną, co nie oznacza, że zniknęła z mediów społecznościowych. Na Instagramie relacjonowała codzienne życie. Jej wizerunek po latach aż tak bardzo się nie zmienił. W dalszym ciągu jest wierna odcieniom rudości, ale teraz stawia na krótkie cięcie.

 

Klaudia El DursiNaga Klaudia El Dursi pałaszuje pizzę. Tak odpoczywa po ciężkim dniu festiwalu

Czekacie na jej nową twórczość? Więcej zdjęć Eweliny Flinty znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: