Naga Klaudia El Dursi pałaszuje pizzę w wannie. Tak odpoczywa po ciężkim dniu festiwalu

Potrzeba kąpieli i zjedzenia kolacji ewidentnie pojawiły się u Klaudii El Dursi w tym samym momencie. Prowadząca "Hotel Paradise" wskoczyła bowiem do wanny z pełnym talerzem.

Klaudii El Dursi udało się upolować błyskawicznie wyprzedające się bilety na Tomorrowland i w połowie lipca wraz ze znajomymi wybrała się w okolice Antwerpii w Belgii, gdzie odbywa się festiwal. Celebrytka bawiła się m.in. w towarzystwie Marcina Dubiela i Natsu, jednak, jak wynika z instagramowych relacji, influencerzy zatrzymali się na polu namiotowym, a El Dursi zarezerwowała pokój w hotelu. Dzięki temu po całym dniu koncertów mogła zafundować sobie relaksującą kąpiel, czym również nie omieszkała podzielić się na Instagramie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o jedzeniu w "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi pozuje w wannie z talerzem pizzy

Prowadząca "Hotel Paradise" jest na urlopie od początku lipca. Wakacje rozpoczęła od wyjazdu z rodziną nad polskie morze. Bliscy El Dursi nie mieli jednak szczęścia, bo trafili na mało sprzyjającą pogodę, przez co rozważali nawet wcześniejszy powrót. Celebrytka skarżyła się na Instagramie, że silny wiatr i zimno utrudniły jej zrobienie idealnego zdjęcia.

Podczas Tomorrowland El Dursi nie mogła narzekać na aurę, bo termometry w Antwerpii wskazywały niemal 30 stopni Celsjusza. Piękna pogoda sprzyjała skakaniu pod sceną i festiwalowej zabawie. 

 

Wszystko, co dobre kiedyś się jednak kończy, a po festiwalu Klaudia El Dursi zameldowała się z łazienki. Szczęśliwa celebrytka w wodzie pełnej wanny uraczyła się pizzą.

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi instagram.com/@klaudia_el_dursi

Ostatni czas w życiu Klaudii El Dursi nie obfituje niestety w same przyjemne wydarzenia. Modelka wybrała się bowiem z synem na gokarty, a w trakcie szaleństw na torze z kieszeni wypadł jej telefon. Prowadząca "Hotel Paradise" przestrzegła internautów, aby nie brali z niej przykładu, bo zabawa zakończyła się dla niej stratą kilku tysięcy złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.