Ewelina Lisowska pochwaliła się metamorfozą twarzy. "Teraz aż mi czegoś brakuje"

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie filmik, na którym zaprezentowała szeroki uśmiech po zdjęciu aparatu ortopedycznego. Internauci są zachwyceni.

Ewelina Lisowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 280 tys. użytkowników. Piosenkarka lubi chwalić się zdjęciami z koncertów, podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Teraz jednak dodała wyjątkowe nagranie, na którym zaprezentowała odmieniony uśmiech.

Zobacz wideo Ewelina Lisowska nie chce wychodzić za mąż! Wyznaje: Jestem wieśniakiem

Ewelina Lisowska zdjęła aparat ortopedyczny

Gwiazda opublikowała na Instagramie krótki filmik, na którym na początku ma założony aparat na zębach, by po chwili uśmiechnąć się już bez niego. W tle słychać wielki hit piosenkarki - "W stronę słońca".

 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zachwyceni metamorfozą Eweliny.

Cudowny, piękny uśmiech.
Rewelacyjna biel na różowym podkładzie.
No i usta przestały być powiększone. Pięknie wyglądasz Ewelina.

Na ten ostatni komentarz Lisowska odpowiedziała.

Teraz aż mi czegoś brakuje. Dzięki.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, według których artystka powiększyła usta. Lisowska w rozmowie z nami przekonywała, że to właśnie przez aparat wygląda nieco inaczej.

Założyłam sobie aparat i teraz ciągle czytam, wszędzie komentarze: "Co ty sobie zrobiłaś z ustami?". Mówię: "Boże, nic sobie nie zrobiła, po prostu założyłam druty". I one tak mi wypychają usta, że wyglądają niestety w ten sposób, a nie inaczej - powiedziała piosenkarka.

W tym samym wywiadzie Ewelina przekonywała, że akceptuje swój wygląd i nie ma zamiaru decydować się na jakąkolwiek operację plastyczną. Jednak wokalistka nie ma nic przeciwko temu, by inni modyfikowali swoje ciało.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.