Królikowski z mamą bez zaproszenia pojawili się na chrzcie Vincenta. Joanna Opozda wystawiła ich i odwołała wydarzenie

Joanna Opozda w tę sobotę miała być pochłonięta chrztem syna. Aktorka niezbyt dobrze dogaduje się z ojcem dziecka, Antonim Królikowskim. Publiczne spięcie miała również z teściową, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Ci postanowili zjawić się na chrzcie, ale zastała ich niemiła niespodzianka. Aktorka już wydała oświadczenie w tej sprawie.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozstali się w atmosferze skandalu. Aktor miał zdradzić żonę w końcówce ciąży z jej sąsiadką, z którą obecnie pozostaje w związku. W ostatnim czasie zrobiło się głośno w temacie relacji łączącej aktorkę i jej teściową. Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała zaprosić Asię z synem do rodzinnej posiadłości w górach, co okazało się informacją wyssaną z palca. Jak ustalił Pudelek, aktorka planowała organizację chrztu Vincenta na 16.07. Wieść miała dojść do Królikowskiego, który niespodziewanie postanowił zjawić się z mamą. Po reakcji aktorki wygląda na to, że Joanna i Antek są rodziną już wyłącznie na papierze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Antek Królikowski niedawno się rozstał. Z kim wcześniej był związany? Lista wybranek serca jest DŁUGA

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Opozda nie zaprosiła Królikowskiego i teściowej na chrzest Vincenta. Gdy się pojawili, odwołała ceremonię

Jak ujawnił informator Pudelka, Antek Królikowski z mamą nie otrzymali zaproszenia na chrzest Vincenta, co zdążyła zdementować już Opozda. Wyjaśniła, że zaprosiła ojca dziecka i jego bliskich. Jednak datę chrztu do mediów podał jej ojciec Dariusz Opozda i z tego powodu aktorka odwołała wydarzenie. To nie przeszkodziło Antkowi i jego mamie w tym, by zjawić się w kościele. Aktor przy okazji zdecydował się na niestosowny ubiór w postaci pomarańczowej (!) czapki z daszkiem i sportowych butów. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wykazała się większym taktem, zakładając zwiewną sukienkę do ziemi. Osoba z otoczenia aktorki stwierdziła w rozmowie z serwisem, że Opozda w ostatniej chwili postanowiła odwołać ceremonię, co okazało się kłamstwem.

Królikowski odniósł się do całej sytuacji na InstaStories i ujawnił, że razem z mamą wybrał się do kościoła, by ustalić szczegóły chrztu.  

ZOBACZ: Joanna Opozda komentuje odwołanie chrztu i uderza w Królikowskich. Pokazała serię SMS-ów do Antka i jego brata

Wygląda na to, że aktorka mimo konfliktu z niewiernym - jeszcze mężem nie zamierzała wykluczać jego i teściowej ze chrztu Vincenta. Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie nawiązały bliskiej relacji, a po porodzie gwiazda mogła liczyć na siebie i wsparcie swojej rodziny. 

Myślicie, że uda im się dojść do pojednania? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.