Anna Wendzikowska pokazała za dużo, co nie spodobało się internautom. "Lubisz świecić golizną"

Anna Wendzikowska opublikowała odważne zdjęcie, które nie spodobało się internautom. Gwiazda odsłoniła na nim nieco za dużo ciała.

Na Annę Wendzikowską niedawno wylała się fala krytyki po tym, jak zasugerowała, że niscy mężczyźni nie są przystojni. Gwiazda wytłumaczyła później, że mówiła tylko o swoich odczuciach i nie chciała nikogo urazić i sprawa przycichła. Teraz jednak dziennikarka znów została zganiona przez fanów. Tym razem powodem jest odważne zdjęcie Wendzikowskiej na Instagramie.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska o mężczyznach niskiego wzrostu

Anna Wendzikowska krytykowana za odsłonienie za dużo na Instagramie

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona użytkowników. Gwiazda szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży, których jest fanką. Teraz jednak zamieściła dwie fotografie z Polski, na których chwali się przygotowanymi stylizacjami.

Lato w mieście.
 

Na zdjęciu Anna jest ubrana w długą, czerwoną sukienkę. Podczas pozowania najprawdopodobniej był wiatr, który podwiał kreację i tym samym odsłonił pośladki gwiazdy. Internautom nie spodobało się, że ta mimo to podzieliła się fotografią.

Trzeba było jeszcze więcej pokazać, bo na pierwszym zdjęciu za mało widać.
Widać, że lubisz świecić golizną.
Dość mocno zwiewna ta sukienka.

 Anna Wendzikowska podzieliła się kolejną fotografią. Wygląda na to, że znów wybiera się w podróż. 

 

Gwiazda nie zdradziła do tej pory dokąd leci. Nie wiadomo też, czy będą jej towarzyszyć dzieci. Niemniej, swego czasu w wywiadzie z nami powiedziała, że dzieci bardzo dobrze znoszą podróż samolotem. Dodała, że są już przyzwyczajone, nigdy nie płakały i niczego się nie boją.

ZOBACZ TEŻ: Królikowski z mamą bez zaproszenia pojawili się na chrzcie Vincenta. Joanna Opozda wystawiła ich i odwołała wydarzenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.