Prezes Bayernu ogłasza transfer Roberta Lewandowskiego. Anna publikuje post. "Witamy!"

Jak informuje Associated Press, Robert Lewandowski jeszcze w sobotę ma zostać potwierdzony jako nowy zawodnik FC Barcelony. Anna Lewandowska dodała zdjęcie, a fani nie kryli euforii w związku z tymi wieściami.

Prezes Bayernu Monachium potwierdził porozumienie z Barceloną ws. Roberta Lewandowskiego. Jak powiedział Oliver Kahn w rozmowie z "Bildem", Barcelona zaoferowała kwotę, za którą sprzedaż Lewandowskiego jest "absolutnie rozsądna". Polski napastnik ma kosztować wicemistrzów Hiszpanii 45 milionów euro + 5 milionów zmiennych. Choć FC Barcelona jeszcze oficjalnie o nowym zespołowym nabytku nie poinformowała, zapewne zrobi to jeszcze dzisiaj. To dla "Lewych" nowy rozdział w życiu, o czym przypomnieli fani pod najnowszym postem Anny.

Zobacz wideo Paulina Krupińska dostała reprymendę od Ani Lewandowskiej. Poszło o SMS-a

Transfer Roberta Lewandowskiego potwierdzony. Fani komentują wpis Anny Lewandowskiej 

Anna Lewandowska opublikowała nowy post chwilę po oświadczeniu Kahna. Choć nie odniosła się bezpośrednio do transferu męża do FC Barcelony, w fanach publikacja fotografii wywołała potrzebę podzielenia się swoim zdaniem na ten temat. Wręcz euforyczne komentarze wskazują, że bardzo czekali na te wieści: 

Witamy w Barcy.
Ta poza wygląda lepiej w Barcelonie.
Witamy w najlepszym klubie na świecie.
Witamy w Barcelonie. Kochamy ciebie i Roberta - pisali Lewandowskiej na Instagramie. 

Choć było sporo komentarzy ze strony hiszpańskich fanów, pod fotografią głos zabierały osoby z całego świata. Większość z nich stanowiła powitanie Anny i Roberta w katalońskim klubie piłkarskim. Nie brakowało uśmiechniętych emoji i serc, co zresztą tylko pokazuje, jak bardzo fani czekali na wieść, że "Lewy" będzie grał w FC Barcelonie. 

 

Zobacz też: FC Barcelona milczy, Anna Lewandowska nie. Tak zareagowała na wpis dziennikarza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.