Anna Lewandowska za stylizacje na plażę zapłaciła małą fortunę. Ale to tatuaż pod piersiami zwraca uwagę

Anna Lewandowska aktualnie korzysta z upalnego lata na Majorce. Żona piłkarza nie oszczędza na strojach kąpielowych. Każdego dnia pozuje w innym kostiumie - koniecznie drogim i markowym.

Anna Lewandowska od dłuższego czasu wypoczywa na Majorce. Trenerka na hiszpańskiej wyspie ma imponującą posiadłość, do której z chęcią zaprasza rodzinę i przyjaciół. Żona polskiego piłkarza najwidoczniej ma w nosie inflację i nie oszczędza. Lepiej usiądźcie, zanim przeczytacie, ile wydała na ostatnią stylizację.

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie Kris Jenner. Anna po cichu ją nagrała

Anna Lewandowska pozuje na Majorce. Stylizacja niepozorna, ale kosztowała majątek

Niedawno Lewandowska pozowała na brzegu basenu w klasycznym dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Już z oddali dostrzec można było logo marki Dolce & Gabbana. Za skąpy strój trzeba zapłacić ponad dwa tysiące złotych. To jednak nic przy cenie biżuterii, którą tego dnia nosiła Anna.

 

Trenerka postawiła na perłowo-złote kolczyki w kształcie kwiatów, w podobnym stylu była również jej bransoletka. Są to wyroby firmy Van Cleef & Arpels. Za kolczyki trzeba zapłacić niemałą fortunę, bo aż 20 tysięcy złotych. Tyle samo kosztuje bransoletka.

kolczyki Anny Lewandowskiejkolczyki Anny Lewandowskiej https://www.vestiairecollective.com/women-jewellery/earrings/van-cleef-arpels/gold-yellow-gold-vintage-alhambra-van-cleef-arpels-earrings-23893842.shtml

Anna Lewandowska w czarnym kostiumie za dwa tysiące. My patrzymy na tatuaż

Nasz wzrok przyciągnął jednak inny szczegół uwieczniony na zdjęciu. Chodzi o tatuaż, który w dużej części przysłonięty jest miseczką stanika. Ewidentnie jednak Lewa postawiła na napis. Enigmatyczne znaki są bardziej widoczne na innej fotografii.

 

Jeszcze w kwietniu gwiazda wspominała, że nosiła się z zamiarem wytatuowania na skórze wizerunku Calineczek. Ostatecznie jednak, Robert nie wyraził zgody na tę małą rewolucję w wizerunku żony. Czyżby Lewy jednak zmienił zdanie?

Więcej o: