Tak Magda Mołek wyglądała 25 lat temu. Archiwalne wideo z początków jej kariery trafiło do sieci

Jeden z internautów opublikował na Twitterze fragment programu, który 25 lat temu poprowadziła Magda Mołek. Dziennikarka stawiała wówczas pierwsze kroki na zawodowej ścieżce.

Zanim Magda Mołek stała się gwiazdą TVN-u, z którym związana była 16 lat, współpracowała z innymi stacjami. Zobaczcie, jak wyglądała na początku kariery oraz z jakim wyzwaniem musiała się zmierzyć 25 lat temu.

Rekordowe stawki w 'Tańcu z Gwiazdami'. Oni zarobili najwięcejW "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Archiwalne nagranie z udziałem Magdy Mołek 

Okazuje się, że dziennikarska kariera Magdy Mołek zaczęła rozwijać się 25 lat temu we wrocławskim oddziale TVP. Wówczas musiała zmierzyć się z naprawdę trudnym zadaniem. Jako jedna z osób relacjonowała dramatyczne wydarzenia, które rozegrały się we Wrocławiu i jego okolicach. Na Twitterze udostępniono fragment programu z 1997 roku. 21-letnia dziennikarka, ubrana w żółty żakiet, przekazuje wiadomości dotyczące jednej z największych klęsk żywiołowych, które dotknęły Polskę, czyli powodzi tysiąclecia.

Czy Magda Mołek żałuje, że zakończyła telewizyjną karierę? 

Dwa lata temu Magda Mołek poinformowała, że odchodzi z telewizji i chce się skupić na rozwijaniu własnego kanału na YouTubie. Kilka miesięcy temu w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post podkreśliła, że ani przez moment nie żałowała podjętej decyzji. 

Nie żałuję ani chwili poza telewizją. Jest mi na swoim świetnie. Nie tęsknię za porankami. Nie tęsknię za Sopotami. Nie tęsknię za galami. Dobrze mi bez tego. Stworzyłam sobie swój mikroświat, w którym mam swoją prawdę i to, na czym mi najbardziej zależało. Jest mi tam przytulnie, dobrze, ciepło. Jestem u siebie - powiedziała

Dodała również, że prowadzenie własnej działalności wymaga ogromnego nakładu pracy i jedyna rzecz, na którą obecnie narzeka, to niedobór snu.

Magda MołekMołek miała wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami" za dziesięć tysięcy. Coś się zmieniło

Więcej o: