Siostra Lewandowskiego na pokazie u Violi Piekut. Show skradła Jabłczyńska. Co za wycięcie!

12 lipca w warszawskim hotelu Raffles odbyła się premiera linii kosmetyków Clochee by Viola Piekut połączona z pokazem letniej kolekcji projektantki. Wydarzenie przyciągnęło na ściankę sporo gwiazd i celebrytek. Wśród nich m.in.: Joanna Jabłczyńska, Halina Mlynkova czy Milena Lewandowska.

Pokaz mody połączony z prezentacją nowej linii kosmetyków Violi Piekut był dla gwiazd idealnym pretekstem, żeby pojawić się na ściance. Wśród znanych i lubianych były przede wszystkim kobiety, które bardzo cenią sobie styl polskiej projektantki. Nam szczególnie zapadły w pamięć stylizacje Joanny Jabłczyńskiej i siostry Roberta Lewandowskiego, Mileny Lewandowskiej

Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska poleca narty biegowe

'Big Brother'"Big Brother" zrobił z nich sławy. Przyczyny śmierci Baranowskiej do dziś nie są znane

Joanna Jabłczyńska i Milena Lewandowska-Miros wybrały ten sam kolor, ale inaczej go zinterpretowały. Jak wyszło? Bardzo stylowo

Aktorka na pokaz mody zaprzyjaźnionej projektantki wybrała błękitny, lniany kombinezon, w którym wyglądała bardzo dobrze. Świetna góra podkreśliła piękne i wysportowane ramiona aktorki, a spodnie z olbrzymimi wycięciami nadały ciekawego sznytu całości. Do tego aktorka dodała gładko zaczesaną fryzurę i srebrne kolczyki ze szlachetnym kamieniem w stylu vintage. Czarne sandałki z cienkimi paskami perfekcyjnie podkreśliły elegancję stylizacji. W punkt!

Joanna JabłczyńskaJoanna Jabłczyńska AKPA

Na ten sam kolor zdecydowała się także Milena Lewandowska-Miros. W czasie, gdy jej brata razem z żoną chodzi na pokazy światowych projektantów, jego siostra wspiera polskich twórców. Widać po jej najnowszej współpracy, czemu to robi. W kreacji Violi Piekut wyglądała  po prostu bardzo dobrze. Geometryczne rękawy ciekawie podkreśliły całość stylizacji. Świetnym wyborem okazały się także złote kolczyki o geometrycznym kształcie. Wisienką na torcie była mała torba francuskiej marki Chloe.

Milena Lewandowska-MirosMilena Lewandowska-Miros AKPA

Więcej zdjęć stylizacji gwiazd zobaczysz w naszej galerii na górze strony. Halina Mlynkova i Ida Nowakowska postawiły na biel.

Więcej o: