Florence Pugh pokazała biust w tiulowej sukience i wylał się hejt. "Jak łatwo jest mężczyznom zniszczyć ciało kobiety"

Florence Pugh pojawiła się na pokazie domu mody Valentino w odważnej, prześwitującej kreacji i wywołała sporo kontrowersji w sieci. Teraz aktorka, nominowana do Oscara za rolę w filmie "Małe kobietki", postanowiła odnieść się do krytycznych głosów i zaapelowała o szacunek.

Florence Pugh na początku lipca wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji Valentino. Pojawiła się w przezroczystej sukni w różowym odcieniu. Kreacja była delikatna i odważna zarazem, ponieważ spod warstw tiulu był widoczny nagi biust aktorki. To wywołało falę krytyki w mediach społecznościowych. Gwiazda "Małych kobietek" nie pozostawiła tego bez komentarza. 

Zobacz wideo Emma Watson i Meryl Streep w filmie "Małe kobietki" [ZWIASTUN]

Florence Pugh pojawiła się w odważnej kreacji od Valentino i wywołała krytykę w sieci

Florence Pugh zamieściła na Instagramie obszerny wpis, w którym odniosła się do obelżywych słów internautów. Komentujący mieli pisać o "małych piersiach" i "wulgarnym wyglądzie". 

Wiedziałam, że kiedy założę tę niesamowitą suknię Valentino, nie ma mowy, żeby nie było o tym komentarzy (...) Interesujące jest to, jak łatwo jest mężczyznom całkowicie zniszczyć ciało kobiety, publicznie, z dumą, tak żeby wszyscy zobaczyli - stwierdziła oburzona Florence Pugh.
 

Aktorka podkreśliła także, że to nie jej wygląd, ale komentarze internautów były naprawdę wulgarne i niestosowne.

Nie po raz pierwszy i na pewno nie po raz ostatni kobieta usłyszy od nieznajomych, co jest nie tak z jej ciałem. Niepokojące jest to, jak wulgarni potrafią być niektórzy z was, mężczyźni - dodała Florence Pugh.
 

Wpis na Instagramie aktorka zakończyła apelem do internautów z prośbą o okazywanie szacunku. Dodała też, że jest świadoma swojego wyglądu i akceptuje swoje ciało. 

Tak wielu z was agresywnie chciało dać mi znać, jak bardzo byliście rozczarowani moimi "malutkimi cyckami" lub jak powinnam być zakłopotana tym, że jestem "płaska". Od dawna żyję w swoim ciele. Jestem w pełni świadoma rozmiaru mojego biustu i się go nie boję (...) Dlaczego ty tak się boisz piersi? Dorośnij. Szanuj ludzi. Szanuj ciała. Szanuj wszystkie kobiety  - zaapelowała aktorka.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.