Marcin Hakiel ma nową partnerkę! Spotykają się od kilku tygodni [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ostatnie miesiące były dla Marcina Hakiela wyjątkowo ciężkie. Po głośnym rozstaniu z Katarzyną Cichopek tancerz nie był w najlepszej kondycji. Teraz wszystko może się odmienić. Według doniesień informatora Plotka Hakiel ma już nową partnerkę, a ich dzieci się polubiły.

Rozstanie z Katarzyną Cichopek to prawdziwa rewolucja w życiu Marcina Hakiela. Tancerz długo nie mógł się pogodzić z zaistniałą sytuacją. Z relacji udostępnianych na InstaStories wynikało, że korzysta z pomocy psychologicznej. Wielokrotnie informował też obserwatorów, że zaczyna zupełnie nowy etap w swoim życiu. Udzielił też głośnego wywiadu dla stacji TVN Style, w którym zasugerował niewierność swojej żony. Wygląda na to, że już pojawiło się światło w tunelu, ponieważ celebryta poznał przez internet nową partnerkę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek, Marcin HakielHakiel odpowiada na zaczepkę fana. "Gość zniszczył ci rodzinę"

Informator Plotka donosi, że Marcin Hakiel jest w nowym związku. Tancerz skomentował

Według informacji osoby z bliskiego otoczenia Marcina Hakiela, tancerz od trzech tygodni ma już nową partnerkę.  

Marcin uporał się już z rozstaniem z Kasią i stwierdził, że nie będzie zamykał się na nowe relacje. Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni - donosi informator Plotka
 

Znajomość jest już na tyle poważna, że dzieci Marcina Hakiela i jego nowej partnerki miały już okazję się poznać. 

Okazało się, że nadają na tych samych falach, co więcej, oboje są rodzicami. Adaś i Helenka mieli już poznać dziecko nowej lubej Hakiela. Bardzo się polubili, co dla Marcina miało olbrzymie znaczenia, ponieważ przez rozstanie z Cichopek Adaś i Helenka wiele przeszli - dodał informator Plotka.

Postanowiliśmy skontaktować się z tancerzem i podpytać, ile ziarenek prawdy jest w tych informacjach. O dziwo, na wiadomość odpisał, ale zareagował w klasycznym dla gwiazd stylu.

Dzień dobry, bez komentarza. Pozdrawiam. Zaufanego informatora również.
 

Przypomnijmy, że w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowali fanów, że rozstają się po 17 latach związku. Ślub pary odbył się 20 września 2008 roku. Mają syna Adama (ur. 2009) i córkę Helenę (ur. 2013). 

Marcin HakielWiadomo, kto pomaga Marcinowi Hakielowi w obowiązkach domowych

Więcej o: