Lenka Klimentova pozuje w bikini i prezentuje pierwsze ciążowe krągłości. "Poszło w dupę i w cycki"

Lenka Klimentova spodziewa się dziecka. Gwiazda udostępniła na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym, na którym widać już ciążowe kształty.

Jan i Lenka Klimentowie pobrali się w 2016 roku. Droga do rodzicielstwa nie była usłana różami, jednak jakiś czas temu zakochani wyznali, że spodziewają się dziecka. Niedawno podzielili się także z fanami informacją, że narodzi się chłopiec. Teraz przyszła mama udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym można już dostrzec ciążowe krągłości. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Lenka Klimentova chwali się ciążowymi krągłościami

Para przebywa obecnie w Chorwacji, gdzie cieszy się słońcem i piaszczystą plażą. Lenka udostępniła na Instagramie romantyczne zdjęcie z wakacji. Do postu dołączyła opis, w którym wyznała, kto oprócz ukochanego męża jej towarzyszy. 

Cieszymy się z każdej chwili. Uwielbiamy jeździć do Chorwacji, tak jak już kilkukrotnie mówiłam i pisałam szczególnie dlatego, że możemy jechać z pieskami.
 

Gwiazda podzieliła się kolejnymi fotkami z wakacji na InstaStoreis. Na jednej z nich delikatnie widać ciążowe kształty przyszłej mamy.

Brzucha za to jeszcze aż tak nie widać, za to poszło w dupę i w cycki. To początek drugiego trymestru.

W niedawnej rozmowie z "Vivą!"  Lenka przyznała, że od sześciu lat starała się zajść w ciążę, ale okazało się to trudniejsze, niż mogłaby przypuszczać. W końcu małżonkowie zdecydowała się na zrobienie stosownych badań. Okazało się, że nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań, by zostali rodzicami.

Okazało się, że nie ma żadnych przeciwwskazań i możemy bez problemu zostać rodzicami. A jednak nam się to nie udawało - opowiedziała w "Vivie!" Lenka Klimentowa.

Po latach starań Lenka Klimentowie dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ten dzień nie mógł byś szczęśliwszy, ponieważ tancerka miała wówczas urodziny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.