Doda pozazdrościła Małgorzacie Rozenek imponującej garderoby? Doprowadziła swoją do porządku. Istny raj

Doda postanowiła doprowadzić do ładu swoją garderobę, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. W domu gwiazdy widać już podłogę, ale wrażenie robi też kolekcja butów i torebek. Metamorfozę swojej szafy zrelacjonowała na Instagramie.

W ostatnich dniach Małgorzata Rozenek relacjonowała na Instagramie swoją przeprowadzkę. Cały proces był na tyle skomplikowany, że Perfekcyjna musiała poprosić o pomoc ekspertów. Teraz i Doda postanowiła wreszcie zaprowadzić porządek w swojej garderobie. Efekt? Imponujący.

Zobacz wideo Jaką szefową jest Doda?

Doda posprzątała garderobę. Uwagę zwróciła kolekcja butów

Doda pokazała garderobę. Najwidoczniej dawno nie miała czasu tam posprzątać, ponieważ od nadmiaru porozrzucanych ubrań nie było nawet widać podłogi. Doda przyznała także pół żartem, że nie należy do pedantek.

Jestem taką słodką bałaganiarą - stwierdziła Doda na InstaStories

Piosenkarka zabrała się do pracy. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/dodaqueen

 

Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Po kilkunastu godzinach pracy w garderobie Dody było już widać podłogę. Wokalistka z radości zaśpiewała nawet fragment przeboju Mr. Zoob "Mój jest ten kawałek podłogi". Wyprane ubrania zostały porozwieszane po całym domu, bo trudno było znaleźć odpowiednie miejsce na suszenie. Uwagę przykuła wówczas całkiem pokaźna kolekcja torebek we wszystkich kolorach tęczy. Z całą pewnością te modele do tanich nie należały. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/dodaqueen

Jednak to, co zrobiło jeszcze większe wrażenie, to imponująca kolekcja butów. Takiego zbioru mogłaby pozazdrościć Dodzie niejedna celebrytka i fashionistka. 

DodaDoda Fot. Instagram.com/dodaqueen

Wygląda na to, że Doda jest zadowolona z efektów wykonanej pracy. Jej garderoba jest teraz uporządkowana i może budzić podziw wielu. Trzeba tylko pamiętać, że porządek nie zagości tam na dłużej jeśli braknie systematyczności. Efektem "przed" i "po" piosenkarka pochwaliła się fanom na Instastories.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/dodaqueen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.