Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć czwartego dziecka. Teraz już na serio

Aleksandra Żebrowska w końcu ujawniła płeć czwartego dziecka. Żona aktora urodzi tym razem dziewczynkę czy kolejnego chłopca?

Aleksandra i Michał Żebrowscy są małżeństwem już 13 lat. Para doczekała się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Już wkrótce na świat przyjdzie ich kolejna pociecha. Przez długi czas celebrytka nie ujawniała płci dziecka. Ostatnio postanowiła jednak zaspokoić ciekawość fanów. Wiemy już, czy żona aktora urodzi chłopca, czy dziewczynkę.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć czwartego dziecka. Co za zaskoczenie!

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad ćwierć miliona obserwujących. Żona aktora w humorystyczny sposób prezentuje tam blaski i cienie macierzyństwa. Ukochana Michała Żebrowskiego regularnie relacjonuje też przebieg ciąży. Długo jednak ukrywała płeć czwartego dziecka. Choć portal Pudelek kilka dni temu przekazał, że Żebrowska urodzi chłopca, informacja okazała się fałszywa. Wszystko wydało się we wpisie marki odzieżowej celebrytki:

To dziewczynka! Kolejne dziecko Francis & Henry jest w drodze. Gratulacje dla naszej pięknej założycielki i CEO Oli Żebrowskiej. Życzymy wszystkiego najlepszego i zamierzamy notować, jak to wszystko robisz - czytamy na Instagramie Francis & Henry.
 

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów.

Cudownie, pięknie wyglądasz. Dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania.
Wow! Wreszcie! Można zamknąć warsztat! Go girls!
Gratulacje! - pisali internauci.

Plotek przyłącza się do gratulacji.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.