Odmieniona Helena Englert przybyła na premierę w towarzystwie taty. Na nogach glany

Jan Englert przyprowadził na premierę do Teatru Dramatycznego córkę, która drastycznie zmieniła wizerunek. Helena mocno skróciła włosy i postawiła na rockowy styl.

Jan Englert i Beata Ścibakówna mogą pochwalić się córką Heleną, która poszła w ślady znanych rodziców i tak jak rodzice marzy o karierze aktorskiej. Dziewczyna studiuje na Akademii Teatralnej w Warszawie, ponieważ przez pandemię COVID-19 musiała zrezygnować z zagranicznej uczelni. Helena Englert korzysta teraz z warszawskiego życia, odwiedzając ośrodki kultury. Córka aktorskiej pary pojawiła się w towarzystwie ojca na premierze spektaklu "Amadeusz". Młoda studentka przeszła niebywałą metamorfozę.

Zobacz wideo Córka Beaty Ścibakównej musiała wrócić z USA do Polski. Jak czuje się Helena Englert?

Helena Englert zmieniła image. Wygląda jak rockowa wokalistka z lat 90.

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej pochwaliła się ciekawą stylizacją na teatralnej premierze. Młoda studentka warszawskiej Akademii Teatralnej ma teraz idealny czas, żeby eksperymentować ze stylem i wizerunkiem. Dziewczyna drastycznie skróciła włosy.

Helena Englert, Jan EnglertHelena Englert, Jan Englert KAPiF.pl

Jeżeli chodzi o stylizację, to aktorka postawiła na nieśmiertelną czerń. Wskoczyła w sukienkę utrzymaną w luźnym stylu rodem z lat 90. Do tego dobrała glany Martensa i skórzany vintage płaszcz. W zestawie wyglądała dobrze. Trzeba przyznać, że rzadko kiedy możemy spotkać tego typu "stylówki" na polskich salonach. Całość prezentowała się oryginalnie. Nie dało się ukryć wrażenia, że Helena Englert w tym "looku" prezentuje się jak Katarzyna Nosowska w latach 90. 

Katarzyna NosowskaKatarzyna Nosowska ROBERT KOWALEWSKI

Oprócz tego można także zauważyć, że nastolatka pragnie się wyróżnić i podkreślić strojem artystyczną duszę i zainteresowania sztuką. Podoba wam się styl Heleny Englert?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.