Piotr Mróz w hotelu tylko dla dorosłych. Cieszy się, że brakuje tam dzieci. "Robiłyby hałas"

Piotr Mróz wybrał się na urlop do hotelu tylko dla dorosłych. Zachwycony podzielił się przemyśleniami. Znalazł same plusy.

Piotr Mróz pod koniec maja tego roku oświadczył się ukochanej pod bazyliką w Licheniu. Wygląda na to, że między nim a Agnieszką Wasilewską wszystko się dobrze układa i mają wspólne zainteresowanie. Para uwielbia podróżować i chętnie dzieli się romantycznymi kadrami z różnych zakątków świata. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio okradziona w Paryżu. Oburzyło ją też zachowanie pracowników hotelu

Tym razem narzeczeni zdecydowali się wypocząć nad polskim morzem i wybrali hotel, który gwarantuje im wyjątkowy komfort, a wszystko przez jeden drobny szczegół.

Piotr Mróz zachwala hotel bez dzieci

Od jakiegoś czasu można się wybrać na kolacje do restauracji, gdzie zjeść mogą jedynie dorośli. Aktor i jego ukochana poszli o krok dalej, wybierając się do hotelu bez dzieci. Byli zachwyceni. Obydwoje cenią sobie ciszę i spokój, dlatego obiekt był strzałem w dziesiątkę. Za nocleg w takim miejscu trzeba zapłacić od 400 do 900 złotych. 

Uświadomiłem sobie, jaki to jest duży plus, że ten hotel jest tylko i wyłącznie dla dorosłych. Na zewnątrz pogoda jest, jaka jest. Przy normalnych układach o tej porze byłby tu tłum dzieci, które robiłyby hałas. A tu co? Jest cisza, spokój - rozmyślał Piotr Mróz.

Przy okazji Piotr Mróz wyznał, że nie ma nic do dzieci, jednak czasem bywają zbyt głośne. 

Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska zostali testerami hoteli

Z zamiłowania do podróży aktor i jego ukochana postanowili wybierać się do hoteli, które wydają im się ciekawe i testować ich oferty. Całość mają zamiar relacjonować w mediach społecznościowych i zdawać relacje z nowych miejsc. Wygląda na to, że obiekt bez dzieci znalazł się na ich liście.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.