Małgorzata Rozenek uradowana, garderoba wysprzątana. Liczba butów zaskoczy największą fankę mody

Małgorzata Rozenek do woli może już korzystać z uroków nowego domu, do którego się wprowadziła. Celebrytka poinformowała fanów, że właśnie zakończyła przeprowadzkę. Pokazała efekty metamorfozy. Jej szafa na buty zaskoczy nawet największą fankę mody.

Małgorzata Rozenek miała ostatnimi czasy ręce pełne roboty. Nic w tym dziwnego, w końcu wynajęła willę, która wcześniej należała do żony Wojciecha Modesta Amaro, Agnieszki. Celebrytka dzieliła się z fanami kolejnymi etapami przeprowadzki, uwieczniając wszystko na Instagramie i pokazując, jak rozpakowuje razem z ekipą remontową wielkie kartony. Na szczęście prace zakończyły się sukcesem i dziś możemy podziwiać luksusowe kąty gwiazdy TVN-u. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek odsłoniła szyję i wystraszyła fanów

Małgorzata Rozenek pokazała gigantyczną garderobą. Zapiera dech w piersiach

Niełatwo jest urządzić się w garderobie, jeśli jesteś posiadaczką sporej liczby butów. Wie coś o tym Małgorzata Rozenek, która musiała poradzić się specjalistki ds. architektury porządków. Sądząc po relacjach, które wstawiała prezenterka na Instagramie, śmiało można stwierdzić, że mogłaby butami obdzielić co najmniej kilka kobiet. Jest ich tak dużo. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram / Małgorzata Rozenek screen

Nie zazdrościmy trudnych decyzji, które musiała podjąć Perfekcyjna w celu zmniejszenia liczby szpilek. Mimo to efekt końcowy, którym pochwaliła się na Instagramie, robi wrażenie. Wydawać by się mogło, że Małgorzata Rozenek ma zamiast garderoby prawdziwy sklep z butami. Spójrzcie tylko na tę szafę.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram / Małgorzata Rozenek

Celebrytka na InstaStory sama wspomniała, że pomocna przy układaniu stylowych akcesoriów okazała się architektka porządku, z którą współpracowała.

Aga próbuje mnie namówić na to, żeby posegregować buty. Dopadła mnie, jak już nie ma nikogo w domu - powiedziała.

Oprócz butów w garderobie Małgorzata Rozenek musiała także "zawalczyć" z ubraniami. Nie było łatwo. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram / Małgorzata Rozenek screen

Co myślicie o garderobie Małgorzaty Rozenek? Czy gwiazda powinna się chwalić taką liczbą butów i ubrań w czasach kryzysu ekologicznego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.