Janusz Józefowicz zanim związał się z Nataszą Urbańską był mężem innej. Kim jest jego pierwsza żona?

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska małżeństwem są od 14 lat. Poznali się, gdy aktorka miała 17 lat, a później zostali parą. Jednak zanim reżyser poznał swoją wielką miłość, był w związku z Danutą Józefowicz.

Rozwody wśród gwiazd zdarzają się bardzo często i rzadko kiedy przechodzą bez echa. Przed rozpadem związku nie uchronili się Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czy Radosław Majdan i Doda. Do tego grona zalicza się również Janusz Józefowicz. Gdy poznał Nataszę Urbańską, był w związku małżeńskim z Danutą Józefowicz. Kim jest jego pierwsza żona?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Radosław Majdan pierwszy ślub brał z nią. A pamiętacie Danutę Józefowicz? Nieznane pierwsze żony znanych mężów

Zobacz wideo Najdziwniejsze plotki, najlepsze piosenki na urodziny i najciekawsza osoba do wspólnej kawy [Urodziny Plotek.pl]

Józefowicz zanim związał się z Urbańską był mężem innej. Kim jest jego pierwsza żona? 

Janusz Józefowicz swoją pierwszą żonę, Danutę, poznał w Studium Taneczno-Wokalnym TVP na Śląsku. Połączyła ich wspólna pasja. Związek bardzo szybko się rozwijał. Danuta zrezygnowała z kariery i poświęciła się wychowaniu dzieci. W 1983 roku powitali na świecie córkę, której dali na imię Kamila. 9 marca 1993 roku Danuta urodziła syna Jakuba. 

Gdy Józefowicz został tatą, miał 22 lata. Namówił Dankę, by nie pracowała, tylko zajęła się dzieckiem. Powiedział jej, że utrzyma dom - wspominała w rozmowie z "Rewią" znajoma pary z tamtych lat.

Małżonkowie zaczęli się od siebie oddalać. Danuta zostawała z dziećmi w domu, podczas gdy Janusz rozkręcał karierę. 

Danka i Janusz nie mieli szans. Ona wychowywała dzieci. Nie mogła być i miłością i pasją Janusza. To miejsce zajęła Natasza - mówiła osoba z otoczenia pary w "Rewii".

Józefowicz zanim związał się z Urbańską był mężem innej. Kim jest jego pierwsza żona?Józefowicz zanim związał się z Urbańską był mężem innej. Kim jest jego pierwsza żona? Fot. Forum

Małżeństwo nie pokonało kryzysu w związku ze względu na różne tryby życia. Gdy Danuta wyjeżdżała na kontrakty jako tancerka, Józefowicz pracował w Warszawie nad musicalem "Metro". W 2021 roku publicznie odniósł się do rozwodu: 

Danka zaczęła wyjeżdżać jako tancerka na zagraniczne kontrakty, Kamilka była u babci, a ja jeździłem zarabiać do Berlina Zachodniego. To był czas nie do nadrobienia. Kryzys musiał się pojawić. Myślę, że gdyby w moim sercu nie było miejsca dla Nataszy, to dziś łączyłyby nas tylko sprawy zawodowe - wyznał reżyser w rozmowie z "Vivą!".

W życiu Janusza Józefowicza pojawiła się młodsza o 18 lat Natasza Urbańska. Poznali się w Studio Buffo, gdy aktorka była nastolatką, a lata później ich drogi ponownie się skrzyżowały. Tym razem wywiązało się między nimi gorące uczucie. Z początku ukrywali swój związek, ale w końcu zadebiutowali razem na jednej z imprez branżowych. Urbańska przyznała, że kompletnie straciła głowę dla reżysera i nie myślała wówczas o jego żonie: 

On miał żonę, więc dla ludzi byłam "tą złą". A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na drugą kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie. Nie chciałam być wiecznie "tą drugą" - mówiła aktorka w rozmowie z "Twoim Stylem".
 

Dobrosława Zych-HennerKonkurowała z Dodą, a później słuch o niej zaginął. Co się stało z Dobrusią z "Baru"?

Janusz Józefowicz po wielu latach związku z Nataszą stanął na ślubnym kobiercu po raz drugi - 16 sierpnia 2008 roku. Ze związku z Urbańską doczekał się córki Kaliny. Reżyser i aktorka mają bardzo dobre kontakty z jego dziećmi z pierwszego małżeństwa. Niewiele wiadomo jednak o Danucie Józefowicz, która usunęła się w cień. 

Więcej o: