Elon Musk ma wielką nie tylko fortunę. Na jaw wyszły kolejne "tajne" dzieci

Elon Musk ma nie tylko pokaźny majątek, ale także nie ogranicza się w liczbie potomstwa. Miliarder ma już dziewięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami. Właśnie wyszły na jaw informacje, że potajemnie został ojcem bliźniąt. Jak się okazuje, podwładna Muska, dyrektorka z Neuralink, urodziła kilka tygodni przed pojawieniem się na świecie jego dziecka z ówczesną partnerką Grimes.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Elon Musk jest najbogatszym człowiekiem na świecie - jego majątek wyceniany jest na około 220 mld dol., więc warunki do powiększania rodziny ma wręcz idealne. Na Twitterze miliardera można znaleźć przypięty na samej górze strony wpis przedstawiający wykres informujący o znacznym spadku ilości urodzeń w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich 50. lat. Jak widać, sam postanowił zatroszczyć się o wzrost populacji i intensywnie nad tym pracuje. Czasami z kilkoma kobietami w podobnym czasie. Jego poglądy na temat rozmnażania nie są wcale wielką tajemnicą, bo sam wielokrotnie mówił, że jest zwolennikiem wielodzietności i zbudował imperium m.in. po to, aby uchronić ludzkość przed wyludnieniem. Jak donosi Insider, powołując się na dokumenty sądowe, Musk w listopadzie ubiegłego roku potajemnie został ojcem bliźniąt. Matką jego dzieci jest jedna z dyrektorek w jego firmie. 

Zobacz wideo Nas nie stać na mieszkanie, a Musk przejmuje Twittera. Zobacz jak [Next Station]

Elon Musk ma kolejne tajne dzieci. W ubiegłym roku został ojcem bliźniąt

Shivon Zilis, matka "tajnych" dzieci Muska, poznała miliardera podczas pracy w "OpenAI", organizacji non-profit zajmującej się badaniem i wdrażaniem sztucznej inteligencji. Przed przyjęciem etatu w firmie Muska studiowała ekonomię i filozofię na Uniwersytecie Yale. Kobieta pochodzi z Kanady. W Neuralink objęła stanowisko dyrektorki do spraw operacji i projektów specjalnych. 

W kwietniu Musk i Zilis złożyli do sądu w Austin wniosek o zmianę danych bliźniąt. Zdecydowali, aby dzieci nosiły nazwisko po ojcu, a matki stało się częścią ich drugich imion. Dokument został zatwierdzony przez sędziego w Teksasie już w maju. Z informacji w nim podanych jasno wynika, że dzieci przyszły na świat kilka tygodni przed narodzinami drugiego dziecka Muska i Claire Butcher, znanej jako Grimes.

Czyżby to właśnie romans z podwładną był realnym powodem "semi-separacji", którą pod koniec września ogłosili Musk i Grimes?

Wszystkie dzieci Elona Muska. Jest ich całkiem sporo

Elon Musk jest trzykrotnym rozwodnikiem. Pierwszą piątkę dzieci urodziła mu Justine Wilson, która rozwiodła się z prezesem Tesli w 2008 roku. W czerwcu jedno z dzieci z tego związku, Xavier Alexander Musk, po osiągnięciu pełnoletności złożył do sądu wniosek o zmianę nazwiska i płci z męskiej na żeńską. Transseksualna córka Muska powiedziała też, że nie chce mieć nic wspólnego ze swoim biologicznym ojcem. Ze związku z Grimes Musk na dwoje dzieci. Razem z bliźniakami urodzonymi w listopadzie miliarder został ojcem aż dziewięć razy. Przynajmniej o tylu przypadkach wiemy na ten moment.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Amber Heard musi zapłacić Johnny'emu Deppowi miliony. Sprzeda prezent od byłego ukochanego?

Więcej o:
Copyright © Agora SA