Barbara Kurdej-Szatan zmieniła kolor włosów. Została brunetką!

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała i zmieniła diametralanie kolor włosów. Jednak to tylko chwilowa metamorfoza.

Więcej ciekawych informacji na Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan, jedna z bardziej znanych blondynek w kraju, lubi zaskakiwać. Aktorka znana z ról w serialach ceni odważne stylizacje i chętnie nosi kolorowe, rzucające się w oczy ubrania. Lubi też pokazywać w mediach społecznościowych swoje przeobrażenia, zarówno na potrzeby ról, jak i prywatne. I tym razem nie zawiodła. Zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie, bo w nowej, krótkiej fryzurze. Zmieniając diametralnie wygląd, podpytała nawet fanów, czy dobrze jej w czarnym.

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła w czerni

Barbara Kurdej-Szatan w zaskakującym kolorzeBarbara Kurdej-Szatan w zaskakującym kolorze InstaStories

Barbara Kurdej-Szatan lubi bawić się również modą, jednak nie zawsze tak było

Aktorka w wywiadzie dla Plejady mówiła kiedyś, że nie bardzo interesuje się modą. Jednak to uległo zmianie, odkąd stała się rozpoznawalna. Teraz można zaliczyć ją do grona lepiej i niebanalnie ubierających się gwiazd rodzimego show-biznesu.

Kiedyś lubiłam kombinować, jeżeli chodzi o look. Byłam przez rok w szkole musicalowej w Gdyni. Tam wszyscy są kolorowi, noszą jakieś chusty na głowie. (…) Byłam bardziej hippie, trochę mi z tego zostało, gdy byłam w Krakowie na studiach. (…) Ale miałam wtedy tyle zajęć, że później, gdy już zaczęłam pracować w show-biznesie, miałam kompletnie gdzieś, jak wyglądam. Ważne było dla mnie to, co robię i jak zrobię, a nie jak wyjdę ubrana.

Widać, że gwiazda lubi eksperymentować ze swoim image, a wy, co sądzicie o Barbarze Kurdej-Szatan w takiej odsłonie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.