Lara Gessler w zaawansowanej ciąży. "Nie jestem w stanie ukryć brzucha". To zdjęcie wskazuje, że poród lada moment

Lara Gessler i Piotr Szeląg oczekują narodzin drugiego dziecka. Małżeństwo wychowuje już córkę, której dali na imię Nena. Córka Magdy Gessler pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem, na którym widać jej kształtny brzuch. Fani w komentarzach zasypali ją komplementami.

Lara Gessler jakiś czas temu ujawniła, że spodziewa się syna. Córka restauratorki nie ukrywała, że jej marzenie się spełniło. Wyczekuje rozwiązania, które zbliża się wielkimi krokami. Celebrytka na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie, a w komentarzach przyznała, że nie jest w stanie ukrywać już dużego brzucha. Mogła liczyć na mnóstwo ciepłych słów od fanów, którzy nie zamierzali przemilczeć, że w tym stanie wygląda kwitnąco. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Żebrowska śmiało pokazuje, jak zmieniło się jej ciało, Hyży odsłania brzuch niczym Rihanna. Gwiazdy w ciąży promienieją

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Lara Gessler w zaawansowanej ciąży. Fani nie mogą oderwać od niej wzroku: Doskonały brzuch

Lara Gessler już zaczęła szykować wyprawkę dla syna. Celebrytka nie zdradziła jeszcze, na jakie imię się zdecydowała, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia widać, że niebawem zawita na porodówkę. Restauratorka tym razem pokazała się w zielonym zestawie, na który składał się krótki top i pasujące spodenki typu kolarki. Na to narzuciła koszulę w biało zielone paski. 

 

W sekcji komentarzy można znaleźć same słowa zachwytu. Internauci przyznali, że Lara ma idealny brzuch, a ciąża zdecydowanie jej służy. 

Jesteś jedną z tych kobiet, które w ciąży wyglądają po prostu obłędnie.
Ale do twarzy pani w tej ciąży. Pięknie, po prostu przepięknie pani wygląda.
Masz doskonały brzuch.
No, nie da się go ukryć - odpisała Gessler.

My również jesteśmy oczarowani i życzymy Larze Gessler bezproblemowego rozwiązania. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.