Maciej Kurzajewski wygrzewa się na wakacjach w Grecji. Katarzyna Cichopek reaguje

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to zgrany duet z programu "Pytanie na śniadanie", ale fani upatrują się u nich czegoś więcej niż tylko koleżeńskiej relacji. Każdy najdrobniejszy gest prezenterów wobec siebie tylko podsyca plotki o rzekomym romansie. Nie inaczej było w trakcie urlopu dziennikarza.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek kilka miesięcy temu ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, z którym 17 lat temu zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami" i przez lata tworzyła udany związek. Były ukochany celebrytki udzielił po rozstaniu wywiadu, w którym zasugerował, że relacji nie dało się uratować, bo pojawił się ktoś trzeci.

Oczy fanów natychmiast skierowały się w stronę Macieja Kurzajewskiego, współprowadzącego "Pytanie na śniadanie" i ekranowego partnera Cichopek. Dziennikarz dołączył do ekipy porannego programu w 2020 roku i od tamtej pory tworzą naprawdę zgrany duet, który jest uwielbiany przez widzów. Prezenterzy chętnie się komplementują, ale do tej pory oficjalnie nie potwierdzili relacji romantycznej.

Maciej Kurzajewski wybrał się ostatnio na wakacje z synem. Dziennikarz zdecydował się na odpoczynek w Grecji i na Instagramie podzielił się z fanami kilkoma zdjęciami z urlopu. Obserwatorzy natychmiast wychwycili reakcję Katarzyny Cichopek na najnowsze zdjęcia kolegi z programu. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski wygrzewa się na wakacjach w Grecji. Katarzyna Cichopek reaguje

Maciej Kurzajewski korzysta z wolnego czasu pełnymi garściami. Dziennikarz na wypoczynek wybrał grecką wyspę Leros, znajdującą się na Morzu Egejskim. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" spędza urlop bardzo aktywnie. Pokazał zdjęcia z porannego biegu i lekcji nurkowania, na którą wybrał się z synem. Na najnowszych ujęciach widać piękną kamienistą plażę z turkusową wodą i charakterystycznymi dla greckiej architektury białymi domkami w tle.

Fotografie z urlopu zostały polubione przez koleżankę z programu i ten drobny gest nie umknął uwadze fanów, którzy mocno kibicują, aby spekulacje o romansie się potwierdziły.

A gdzie masz Kasię? Wy tak super pasujecie do siebie - napisała jedna z fanek.

Jak wam się podobają rajskie wakacje prezentera "Pytania na śniadanie"?

Maciej Kurzajewski wygrzewa się na wakacjach w Grecji. Katarzyna Cichopek reagujeMaciej Kurzajewski wygrzewa się na wakacjach w Grecji. Katarzyna Cichopek reaguje fot. instagram.com

 
 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Katarzyna Cichopek spędza miłe chwile z bratową. Po tym jak ją nazwała widać, że są bardzo blisko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.