Maffashion zaatakowana przez internautę: O innych łatwo się mówi, teraz wróciło. Szybko odpowiedziała

Maffashion ujawniła, że trzy tygodnie temu rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. W połowie marca wybuchła głośna afera z udziałem aktora, po której ich związek się rozpadł. Blogerka nie wdawała się w szczegóły zakończenia relacji. Jeden z obserwatorów wykorzystała fakt, że Kuczyńska znalazła się w trudnej sytuacji i ją zaatakował.

Maffashion opublikowała oświadczenie na InstaStories, w którym potwierdziła, że jej związek z Sebastianem Fabijańskim przeszedł do historii. Mimo iż oboje są osobami publicznymi, ich relacja była prywatna. Blogerka nie zamierza dzielić się powodami rozstania. Mówiąc o rozstaniu, drżał jej głos i nie ukrywała, że związek zakończył się w trudnych okolicznościach. Mogła liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny i bliskich, ale także fanów, za co już podziękowała. Nie wszyscy jednak wykazali się taktem i zrozumieniem. Jeden z internautów zarzucił jej, że wróciła do niej karma, bo publicznie komentowała życie prywatne innych celebrytów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak mieszkali Maffashion i Sebastian Fabijański. Centralne miejsca zajmują obrazy aktora

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion zaatakowana przez fana: O innych łatwo się mówi, teraz wróciło. Odpowiedziała! 

Maffashion mimo rozstania musiała wywiązać się ze współpracy z jedną z marek i na Instagramie opublikowała serię odważnych zdjęć. Na niektórych kadrach blogerka zapozowała topless. Fani w komentarzach przesyłali jej słowa wsparcia, ale pojawiły się i mniej życzliwe opinie. Internauta zadrwił z Kuczyńskiej. 

O życiu wszystkich się wyrażać pani potrafi i krytykować, a o swoje zadbać nie potrafi. O innych łatwo się mówi, teraz wróciło - napisał jeden z internautów.
Nie przypominam sobie, abym o wszystkich się wyrażała - odpowiedziała gwiazda.

Maffashion zaatakowana przez fana: O innych łatwo się mówi, teraz wróciło. Odpowiedziała!Maffashion zaatakowana przez fana: O innych łatwo się mówi, teraz wróciło. Odpowiedziała! Fot. Instagram/ maffashion_official

Zgryźliwy fan stwierdził, że fakt komentowania życia prywatnego innych par, które przechodziły publicznie rozstanie, bądź kryzys spowodowało, że blogerka sama musi teraz zmierzyć się z trudnymi doświadczeniami. Przypominamy, że gwiazda okazała wsparcie Magdalenie Stępień, nazywając przy tym Jakuba Rzeźniczaka "wymoczkiem". Mówiąc o Joannie Opoździe, również życzyła jej dużo siły

Magda Stępień, Rzeźniczak, Królikowski, może teraz sobie przypomnisz? Karma wraca - odgryzł się obserwator.

Mimo złośliwości, w komentarzach przeważały słowa otuchy i wsparcia. Sama Julia Kuczyńska podkreśliła na InstaStories, że nie jest jej łatwo, ale wierzy w to, że z czasem będzie lepiej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.