Maffashion rozstała się z Fabijańskim, a na jej profilu pojawiły się zdjęcia topless. Komentuje... Wojciech Bojanowski

Maffashion zakończyła trwającą ponad trzy lata relację z Sebastianem Fabijańskim. Byli zaręczeni i doczekali się syna Bastiana. Ich związek rozpadł się w atmosferze skandalu. Blogerka z uwagi na zobowiązania zawodowe opublikowała na Instagramie zdjęcia w bieliźnie. Na kilku z nich pozuje topless, co skomentował Wojciech Bojanowski.

Maffashion potwierdziła już, że rozstała się z ojcem swojego dzieckaSebastian Fabijańskiujawnił natomiast, że jest zastraszany. Nie wymienił personaliów osoby, która go szantażuje, ale rzucił nowe światło na informacje związane z "projektem artystycznym", w który miała być zaangażowana Rafalala. Przyznał, że nigdy nie była to promocja filmu, a teraz wkracza na drogę sądową. Blogerka nie skomentowała powodów zakończenia związku. Dodała jednak, że z aktorem rozstała się w trudnych okolicznościach. Mimo zawirowań w życiu prywatnym Julia Kuczyńska musiała wywiązać się ze współpracy z jedną z marek. Opublikowała odważne zdjęcia na Instagramie, pod którym posypały się słowa zachwytów. O komentarz pokusił się nawet dziennikarz "Faktów". 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszystkie związki Fabijańskiego. Był zaręczony z Maffashion, a Więdłocha odrzuciła Pawlickiego i związała się z nim

Zobacz wideo Maffashion wydała oświadczenie i potwierdza rozstanie z Fabijańskim

Maffashion opublikowała odważne zdjęcia. O komentarz pokusił się Wojciech Bojanowski

Maffashion i Sebastian Fabijański uchodzili za zgraną parę. Nie wystawiali związku na publiczną ocenę, co nie uchroniło ich przed rozstaniem. Od dłuższego czasu plotkowano, że blogerka i aktor przechodzą kryzys. Oliwy do ognia dolał fakt, że na chwilę przed opublikowaniem oświadczenia przez Fabijańskiego, para była widziana na jednej imprezie. Sprawiali jednak wrażenie, jakby się unikali. 

ZOBACZ: Maffashion i Sebastian Fabijański się rozstali?! Przyszli na event, a ich zachowanie zaskakuje

Kuczyńska przechodzi obecnie trudne chwile, jednak na jej Instagramie pojawiła się seria zdjęć wykonanych na potrzeby współpracy z jedną z marek. Blogerka na fotografiach zapozowała topless od pasa w górę. 

 

W komentarzach posypały się słowa zachwytów od fanów. Swoje uznanie wyraził również komentator "Faktów", Wojciech Bojanowski

Gorąco dzisiaj bardzo - napisał dziennikarz.

Inni internauci pisali z kolei:

Piękne zdjęcia.
Jej, jaka figura po ciąży.

Maffashion opublikowała odważne zdjęcia. O komentarz pokusił się dziennikarz 'Faktów'Maffashion opublikowała odważne zdjęcia. O komentarz pokusił się dziennikarz 'Faktów' Fot. Instagram/ maffashion_official

Khloe Kardashian z córkąKhloe Kardashian świętuje 38. urodziny. Zaszalała z Photoshopem. "Jak Barbie"

Warto wspomnieć, że dziennikarz w ostatnich dniach naraził się fanom, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z Kubą Wojewódzkim, które opatrzył wymownym opisem. Uważacie, że jego najnowszy komentarz był na miejscu? 

Więcej o: