Paparazzi przyłapali Shakirę na wakacjach. Mina zdradza wiele. Mężczyzna nieopodal? Bardzo pomocny

Na początku czerwca Shakira i Gerard Pique potwierdzili plotki o zakończeniu trwającego 12 lat związku. Od tego czasu piosenkarka widziana była jedynie z wyjątkowo smutną miną. Teraz paparazzi uchwycili ją uśmiechniętą podczas nauki surfingu.

Wieść o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique okazała się ogromnym zaskoczeniem dla fanów pary. Po 12 latach związku wyszło na jaw, że piłkarz FC Barcelony miał dopuścić się wielokrotnej zdrady swojej partnerki. Od czasu upublicznienia szokujących informacji piosenkarka została zauważona przez fotoreporterów na spacerze z synami. Na każdym zdjęciu miała jednak niezwykle smutną i przygnębioną minę, która zdradzała, jak bardzo musi przeżywać rozstanie.

Tym bardziej cieszą nowe zdjęcia paparazzi, które właśnie ujrzały światło dzienne. Artysta zdaje się bowiem coraz lepiej radzić z sytuacją i uśmiechnięta korzysta z lata.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Shakira przyłapana podczas nauki surfingu. Uśmiechnięta spędza czas pod okiem przystojnego instruktora

Wygląda na to, że Shakira zaczyna powoli godzić się z sytuacją i coraz chętniej korzysta z życia. Paparazzi sfotografowali wokalistkę na jednej z hiszpańskich plaż podczas nauki surfingu wraz z synami. Uśmiechnięta piosenkarka zdawała się świetnie bawić i doskonale czuć w towarzystwie młodego i przystojnego trenera.

ShakiraShakira /LAGENCIA PRESS / BACKGRID / Backgrid UK / Forum / /LAGENCIA PRESS / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rozstanie z wieloletnim partnerem mocno odbiło się na piosenkarce. Nic dziwnego, w ciągu kilkunastu lat wspólnego życia para doczekała się dwóch synów - Sashy i Milana. Uchodzili za idealną rodzinę. Niestety, jak się okazało, dziesięć lat młodszy piłkarz już od dawna miał mieć problemy z dochowaniem wierności, a w efekcie zostawił artystkę dla 22-letniej studentki.

Po ostatnich zdjęciach Shakiry, na których ze smutną miną spaceruje z dziećmi po ulicach Barcelony, dobrze zobaczyć ją z uśmiechem, który nie schodził jej z twarzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.