"Rolnik szuka żony". Seweryn i Magdalena opowiedzieli o szczegółach ślubu. "Suknia była niespodzianką"

Seweryn z "Rolnik szuka zony" i Magdalena są już po ślubie. W wywiadzie opowiedzieli o pierwszej randce i weselu.

Seweryn Nowak był jednym z najbardziej rozchwytywanych uczestników szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Ostatecznie nie udało mu się stworzyć związku z Marleną. Uczestnik nie znalazł miłości w programie, ale czekała na niego tuż za rogiem, i to dosłownie. Po zakończeniu emisji rolnik zaczął spotykać się z sąsiadką, Magdaleną Mos. Zaczęło się od kawy, teraz para jest już po ślubie. W najnowszym wywiadzie zakochani zdradzili szczegóły tego wyjątkowego dnia, który planowali półtora roku.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała, jak zmieniło się jej ciało półtora tygodnia po porodzie

Seweryn i Magdalena powiedzieli sobie "tak"

Seweryn nie najlepiej zakończył program "Rolnik szuka żony". Finałowy odcinek serii przeszedł do historii po tym, jak rolnik powiedział Marlenie, że nie pasują do siebie i zerwał z nią. Uczestniczka najwyraźniej była w szoku, ponieważ myślała, że między nimi wszystko się dobrze układa. Para zaczęła wyzywać się nawzajem obelgami i wyzwiskami. Po zakończeniu show Seweryn przepraszał Marlenę na łamach gazety "Rewia". Rolnik szybko zapomniał o całym dramacie i znalazł szczęście u boku sąsiadki Magdy.

Całe życie czekałem na Madzię. Skoro jest przy mnie, nigdy nie będę już sam - mówił w "Na żywo".

Zakochani zdradzili w wywiadzie dla "Na żywo", jak rozpoczął się ich związek. Okazuje się, że do oczarowania sąsiadki wystarczyło zaproszenie jej na kawę.

Nie mogłam mu odmówić. Było coś niezwykłego w jego spojrzeniu. Potem z każdą rozmową przekonywałam się, że mamy w życiu te same cele i łączą nas wspólne pasje - odpowiedziała Magdalena.

W 2021 roku podczas świąt wielkanocnych Seweryn oświadczył się ukochanej. Para zdecydowała się jednak na przełożenie ślub z powodu pandemii COVID-19. Magda i Seweryn wzięli ślub 25 czerwca 2022 roku. 

To był dla nas wyjątkowy moment. Przygotowywaliśmy się do niego przeszło półtora roku. Teraz już oficjalnie możemy powiedzieć, że wyruszyliśmy razem w nową drogę życia - powiedział w rozmowie z "Na żywo" Seweryn.

Organizacją zajęli się obydwoje. Jak wyznała Magda, jedynie suknia ślubna była tajemnicą.

Tylko suknia była niespodzianką dla Seweryna, a całą resztę ustaliliśmy razem.

'Rolnik szuka żony'. Seweryn jest już po ślubie. Wiemy, jak wyglądała panna młoda'Rolnik szuka żony'. Seweryn jest już po ślubie. Wiemy, jak wyglądała panna młoda fot. instagram.com

Magda wybrała prostą suknię z kilkoma warstwami tiulu i powiewającymi rękawami z delikatnej tkaniny. Wyglądała bardzo elegancko. Na głowie miała upleciony z kwiatów wianek, w modnym ostatnio stylu boho. Włosy pozostawiła rozpuszczone.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.