Były mąż Anji Rubik powitał na świecie drugie dziecko. Sasha Knezevic na pierwszym zdjęciu z maluchem

Sasha Knezevic i jego partnerka powitali na świecie drugie dziecko. Były mąż Anji Rubik cztery lata temu został ojcem. Teraz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nowonarodzonym synem.

Sasha Knezevic to pochodzący z Serbii model i redaktor naczelny "Magazynu 25". W Polsce rozpoznawalność zyskał głównie za sprawą związku z Anją Rubik, z którą przez pięć lat byli małżeństwem. W 2016 roku ogłosili, że się rozwodzą. Jednym z najważniejszych powodów rozstania była niechęć modelki do posiadania dzieci, z kolei jej partner nie chciał zwlekać z założeniem rodziny. Po jakimś czasie Knezevic zaczął układać sobie życie na nowo, znalazł nową miłość, a pod koniec lipca 2018 roku został ojcem małego Andrija. Teraz model powitał na świat drugie dziecko. Opublikował na Instagramie zdjęcie z maluchem.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus

Sasha Knezevic pozuje z synem na Instagramie. Model i jego partnerka powitali na świecie drugie dziecko

Pomimo sporej popularności Sasha Knezevic nie należy do osób, które przesadnie eksponują życie prywatne w sieci. Na profilu w mediach społecznościowych modela sporadycznie pojawiają się osobiste treści. Na tyle długo nie publikował wspólnych fotografii z matką swoich dzieci, że internauci zaczęli spekulować, czy nie doszło przypadkiem do rozstania.

Związek pary daleki jest jednak od kryzysów, czego najlepszym potwierdzeniem jest najnowszy post na Instagramie modela. Sasha Knezevic udostępnił bowiem zdjęcie, na którym trzyma na rękach małe dziecko. Okraszony emotikoną serca i złożonych w podziękowaniu dłoni podpis to krótkie:

Marko Knežević.
 

Wszystko wskazuje więc na to, że para doczekała się drugiego potomka. W komentarzach szybko pojawił się ogrom życzeń dla nowonarodzonego chłopca:

Gratulacje dla nowego członka rodziny! Wszystkiego najlepszego w życiu!
Z głębi serca gratulacje. Oby był zdrowy i szczęśliwy.
Gratulacje. Mały Marko, witamy na Ziemi.

Redakcja Plotka wita na świecie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.