Dorota Szelągowska okradziona: Ukradli, zabrali. Zwróciła się do fanów o pomoc

Profil Doroty Szelągowskiej na Instagramie został skradziony, a projektantka wnętrz padła ofiarą cyberataku. W związku z brakiem reakcji ze strony portalu poprosiła o pomoc fanów.

Dorota Szelągowska zamieściła na Facebooku emocjonalny wpis. Okazało się, że projektantka padła ofiarą ataku internetowych hakerów. Ktoś włamał się na jej konto na Instagramie, a następnie zablokował, wobec czego straciła do niego dostęp. Pomimo podjętych prób pozostaje bezradna wobec zaistniałej sytuacji. W związku z tym zwróciła się o pomoc do obserwatorów.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska nagrała piosenkę

Hakerzy włamali się na profil Doroty Szelągowskiej. Projektantka straciła dostęp do konta na Instagramie

Nie jest tajemnicą, że media społecznościowe odgrywają obecnie znaczącą rolę w życiu gwiazd. Za ich pośrednictwem komunikują się z fanami, a także traktują je jako formę promocji. Najczęściej podejmują się także współpracy ze znanymi markami, publikując płatne posty sponsorowane. Dorota Szelągowska również korzystała z takiej formy zarobku, o czym pisaliśmy niedawno:

To dlatego utrata konta na Instagramie stanowi nie lada kłopot. Tym bardziej że słynną projektantkę obserwowało aż 878 tysięcy użytkowników serwisu. W obliczu kradzieży zwróciła się więc do fanów w poście zamieszczonym na Facebooku:

Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na Instagramie - ukradli, zabrali. Instagram - help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!

Dorota Szelągowska okradzionaDorota Szelągowska okradziona screen facebook.com/szelagowska.dorota/

W odpowiedzi padło sporo dobrych rad od osób, które poleciły skontaktować się z innymi celebrytami, którzy mieli podobny kłopot. 

Myślicie, że uda jej się odzyskać skradzione konto?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.