Miffy Englefield zagrała w "Holiday" w wieku siedmiu lat. Dziś filmowa Sophie zupełnie nie jest urocza

Metamorfozy dziecięcych gwiazd potrafią zaskakiwać. Nie inaczej jest w przypadku Miffy Englefield, która jako siedmiolatka zagrała małą Sophie w filmie "Holiday". Dzisiaj jest nie do poznania.

Film "Holiday" z 2006 roku to bez wątpienia jeden z najbardziej kultowych filmów świątecznych w historii. Opowieść o dwóch przytłoczonych życiem kobietach z różnych końców świata, które w okolicy Bożego Narodzenia postanawiają zamienić się domami, mimo upływu lat nie traci na popularności. W produkcji wystąpiły gwiazdy takie jak Kate Winslet, Jude Law, Cameron Diaz, czy Jack Black. Córkę filmowego Grahama, Sophie, zagrała zaś siedmioletnia wówczas Miffy Englefield. Od tego czasu zmieniła się nie do poznania.

Zobacz wideo Julia Wieniawa o swoich rolach. Przy okazji zdradziła też, że zagra w nowym filmie

Co dziś robi Sophie z filmu "Holiday"? Miffy Englefield jest już matką

Zaraz po premierze filmu wiele osób przepowiadało Miffy Englefield karierę w Hollywood. O ile pozostali członkowie obsady z powodzeniem kontynuują kariery aktorskie, o tyle odtwórczyni roli małej Sophie postanowiła pójść zupełnie inną drogą. Z sentymentem wspomina jednak pracę na planie świątecznego hitu. W rozmowie z magazynem "The New York Times" przyznała, że Jude Law i Cameron Diaz spędzili z nią i jej ekranową siostrą sporo czasu na planie:

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Jude poświęcał mi tyle czasu. Zawsze dawał mi też wskazówki dotyczące aktorstwa.
 

Po "Holiday" Miffy zagrała jeszcze w kilku produkcjach, takich jak serial "Casualty" czy horror "Blue Yellow Green Dead". Przez jakiś czas pracowała jako baristka, lecz jej największą pasją okazała się muzyka. Obecnie realizuje się więc jako wokalistka w zespole grającym punk rocka. 

 

Edyta Górniak i Allan KrupaSyn Górniak rapuje o bogatym życiu uczuciowym. "Przychodzi do mnie ładna pani"

Nie trudno zauważyć, że preferencje muzyczne Miffy Englefield znajdują mocne odzwierciedlenie w jej codziennych stylizacjach. Obecnie ma kruczoczarne włosy z grzywką, kolczyk w nosie i tatuaże. Chętnie sięga po krótkie spódniczki, ciężkie buty i czarne ubrania, podkreślające punkowy styl.

 

Choć w pamięci widzów pozostała urocza siedmiolatką, dzisiaj sama wychowuje córkę. Mała Frankie przyszła na świat w 2020 roku, więc obecnie ma dwa lata. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

 
Więcej o: