Halina Mlynkova już nie ukrywa syna. Po raz pierwszy widzimy jego twarz. Miała ważną okazję

Halina Mlynkova z okazji urodziny syna pierwszy raz pokazała na Instagramie jego twarz. Trzeba przyznać, że odziedziczył urodę po znanej mamie. Internauci w komentarzach rozpływali się nad dzieckiem. Pojawiło się wiele czułych słów.

Więcej artykułów na temat dzieci znanych i lubianych znajdziesz na głównej stronie portalu Gazeta.pl

Halina Mlynkova świętuje pierwsze urodziny syna. Szczęśliwa mama z tej okazji wrzuciła do mediów społecznościowych karuzelę uroczych zdjęć dziecka. Na jednym z nich widać całą twarz Leo. Piosenkarka pierwszy raz odważyła się pokazać ją światu. Podobny do mamy?

Zobacz wideo Małgorzata Socha o relacjach z "Przyjaciółkami" i niani swoich dzieci

Halina Mlynkova po raz pierwszy to zrobiła. Fani nie kryli zachwytu

Piosenkarka podzieliła się z internautami intymnym wpisem. Halina Mlynkova postanowiła opublikować w sieci zdjęcia syna, który przyszedł na świat 29 czerwca 2021 roku. Z okazji świętowania pierwszych urodzin udostępniła na Instagramie wiele prywatnych zdjęć. Całość opisała słowami:

Leo 29.6.2021 rok. Dziś mija roczek. Rok, który zmienił wszystko na lepsze. Kochamy cię. Mama, Tata, Niko, Piter - podkreśliła.
 

Fanom bardzo spodobały się kadry, które udostępniła. Pisali:

Słodziak przeogromny, a rodzina cudowna! Wszystkiego najlepszego - napisał obserwator.

Inni zachwyceni zdjęciami dodali:

Mały promyk szczęścia. Rośnij zdrowo Leo i zdobywaj świat.
Wszystkiego najlepszego dla Leo. Ale ten czas szybko zleciał.
Sto lat, sto lat! Wspaniały po prostu. Oby tylko zdrowie młodemu i państwu dopisywało. Tego wam życzę - napisała poruszona fanka.

Wokalistka od jakiegoś czasu jest związana z kompozytorem muzycznym, Marcinem Kindlą. W 2021 roku Halina Mlynkova publicznie przyznała, że będzie miała dziecko z nowym partnerem. To nie pierwsze dziecko wokalistki. Ma jeszcze syna - Piotra Nowickiego ze związku z Łukaszem Nowickim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.