Grażyna Szapołowska przyszła na premierę do kina z wnuczką. Damy

Grażyna Szapołowska pojawiła się na okazji premiery filmu "Wiedźma Mirakl" i zachwyciła fotoreporterów. Na ściance aktorka pozowała wraz z córką Katarzyną Jungowską, a także wnuczką Karoliną Matej. Panie cieszyły się swoim towarzystwem i wysyłały filuterne uśmiechy w stronę obiektywów.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Grażyna Szapołowska była ostatnio widziana nad Bałtykiem, gdzie cieszyła się z uroków lata i spędzała błogo czas ze swoim psem. Aktorka postanowiła jednak przerwać urlop i pojawić się w warszawskim kinie Atlantic, przy okazji premiery filmu "Wiedźma Mirakl". To było prawdziwie rodzinne spotkanie.

Zobacz wideo Oscara nie wygrała, ale i tak zachwyca. Oglądajcie "Sukienkę" [Popkultura Extra]

Grażyna Szapołowska z wnuczką na ściance. Obie panie prezentowały się z dużą gracją

Okazuje się, że reżyserką filmu jest Katarzyna Jungowska, prywatnie córka Grażyny Szapołowskiej. Ikona polskiego kina zagrała w tej produkcji główną rolę. Na premierze pojawiła się także wnuczka aktorki, Karolina Matej. Obie panie prezentowały się zjawiskowo i z gracją pozowały zachwyconym fotoreporterom. 

Grażyna Szapołowska, Karolina MatejGrażyna Szapołowska, Karolina Matej Fot. KAPiF

68-letnia aktorka postawiła tego wieczoru na cekinowy top z głębokim dekoltem, a także naszyjnik z kolorowymi zawieszkami. Szapołowska zdecydowała się też na delikatny makijaż oraz dość prostą fryzurę. Z kolei wnuczka gwiazdy pojawiła się w białej, satynowej mini z dopasowanym dołem. Trzeba przyznać, że Karolina Matej emanowała klasą i gracją. Kobieta jest obecnie studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej. 

Dodajmy, że Grażyna Szapołowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie często zamieszcza relacje ze swoich zagranicznych wojaży, spacerów po lesie z psem czy kaw wypitych w Bristol i drogich restauracjach. Aktorka pokazuje się także bez makijażu, czym wzbudza zachwyt wśród swoich obserwatorów. Okazuje się, że naturalność oraz wrodzona klasa to jej klucze do sukcesu w internecie. 

 
 


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.