To naprawdę Małgorzata Kożuchowska?! Aktorka wskoczyła w skąpe bikini. Tak relaksuje się w basenie

Małgorzata Kożuchowska ma wreszcie wolne. Aktorka zakończenie sezonu teatralnego obwieściła na Instagramie, a informację opatrzyła zaskakującym zdjęciem. W takim wydaniu Kożuchowskiej nie oglądamy często.

Więcej newsów na temat Małgorzaty Kożuchowskiej znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska ma wreszcie chwilę oddechu. Aktorka właśnie zakończyła sezon teatralny i może udać się na zasłużony odpoczynek. Postanowiła uczcić ten moment, a na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie w stroju kąpielowym. Takie ujęcia rzadko pojawiają się w jej mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była we Lwowie. "Wojna w Ukrainie prowadzona przez rosyjskiego zbrodniarza nigdy nie powinna mieć miejsca"

Małgorzata Kożuchowska się "byczy" i pokazuje wakacyjne zdjęcia

Aktorka zazwyczaj unika pokazywania roznegliżowanych kadrów. Tym razem jednak zaszalała. Na instagramowym profilu Kożuchowskiej możemy podziwiać jej zdjęcie w niebieskim bikini. Jak zdradziła gwiazda seriali telewizyjnych, ujęcia nie są aktualne, a o ich istnieniu przypomniała jej galeria w telefonie.

Zakończyłam właśnie sezon teatralny! I teraz będę się "byczyć"…. Żartowałam. Co planujecie na wakacje? Morze, góry? Zostajecie w domu? A może nie macie w tym roku wakacji? PS. Zdjęcie zaproponował mi telefon w albumie pt. (UWAGA!) "LATO. LATA LECĄ"... Także tak - podsumowała aktorka.

Małgorzata Kożuchowska pozuje w bikini. Fani oniemieli z zachwytu

Najnowsza fotografia wzbudziła spore zainteresowanie wśród internautów. Obserwatorzy konta Kożuchowskiej nie szczędzili jej komplementów. Wielokrotnie stwierdzili również, że czas dla aktorki w magiczny sposób się zatrzymał.

Ta nazwa albumu z pewnością pani nie dotyczy! Ktoś pewnie zrobił psikusa.
Lata lecą, a nie widać. Miłego wypoczynku.
Komu jak komu, ale pani akurat służy to sentymentalne inaczej "lato, lata lecą" . Tak trzymać, pani Małgosiu - czytamy w komentarzach.
 

My również przyłączamy się do tych komplementów. Małgorzata Kożuchowska jest, naszym zdaniem, nadal w fenomenalnej formie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.