Beyonce zaprezentowała okładkę płyty. Pf, Doda była pierwsza. I miała ładniejsze buty!

Beyonce po sześciu latach powraca z nowym albumem. "Renaissance" ma mieć premierę 29 lipca. Artystka podzieliła się zdjęciem okładki, a polscy fani natychmiast skojarzyli, że gdzieś już wiedzieli podobną koncepcję. Doda była pierwsza!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Beyonce długo kazała czekać fanom na nową muzykę. Siódmy solowy album artystka zapowiedziała z wielką pompą. W mediach społecznościowych opublikowała serię zdjęć, a jedno szczególnie zwraca uwagę. Artystka zapozowała na koniu, niemalże nago. Fani natychmiast zauważyli, że Doda ten pomysł wykorzystała osiem lat temu. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy kochają peruki! Nie tylko Doda wielokrotnie zmieniała fryzurę. Niektóre z nich są totalnie odjechane

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Beyonce na koniu promuje płytę. Doda była pierwsza. I to osiem lat temu

Beyonce opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym ubrana w srebrną biżuterię i pasujące szpilki dumnie siedzi na połyskującym koniu. Artystka wygląda jak prawdziwa bogini. W opisie zdradziła więcej szczegółów na temat albumu "Renaissance". 

Stworzenie tego albumu dało mi miejsce na marzenia i znalezienie ucieczki w przerażającym dla świata czasie. Pozwoliło mi to poczuć się wolnym i żądnym przygód. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądu. Miejsca wolnego od perfekcjonizmu i nadmiernego myślenia. Miejsca do krzyku, uwolnienia, poczucia wolności. To była piękna podróż. Mam nadzieję, że znajdziesz radość w tej muzyce. Mam nadzieję, że zainspiruje cię do uwolnienia wigoru. I do poczucia się tak wyjątkowym, silnym i seksownym, jakim jesteś - napisała wokalistka.
 

Spostrzegawczy fani wyłapali, że Doda lata temu wykorzystała podobną koncepcję. Kadr polskiej artystki pochodzi z teledysku do piosenki "Riotka", który miał premierę w 2014 roku. Wokalistka siedziała na koniu nago, ubrana jedynie w czarny kaszkiet, kozaki i rękawiczki. Natychmiast pojawiły się głosy o mocnej inspiracji

POV: Kiedy jesteś tak zajebis**, że nawet Beyonce się tobą inspiruje - czytamy.

Beyonce na koniu promuje płytę. Doda była pierwsza. I to osiem lat temuBeyonce na koniu promuje płytę. Doda była pierwsza. I to osiem lat temu Fot. Instagram/ dodaqueen

Trzeba przyznać, że oba kadry wyglądają bardzo podobnie. Jak widać, niektóre pomysły polskich artystów docierają za ocean ze sporym opóźnieniem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.