Tak naprawdę wygląda Georgina Rodriguez. Została przyłapana na spacerze z dziećmi

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez korzystają z uroków lata w słonecznej Hiszpanii. Po Majorce i Ibizie przyszedł czas na Madryt. Partnerka piłkarza została sfotografowana w sportowym stroju i bez grama makijażu.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Od momentu emisji programu "Jestem Georgina" partnerka Cristiano Ronaldo nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mediów. W dokumencie zostało przedstawione codzienne życie jednej z najsłynniejszych par światowego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że paparazzi korzystają z każdej nadarzającej się okazji, aby zrobić z ukrycia zdjęcie Georginie Rodriguez. Tym razem udało się uchwycić młodą mamę bez makijażu podczas spaceru z dziećmi ulicami Madrytu.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką

Naturalna Georgina Rodriguez bez makijażu w sportowym stroju. Spaceruje po Madrycie z dziećmi

Ostatnie dni Cristiano Ronaldo, wraz z partnerką i znajomymi spędzali na Ibizie. Rodzina korzystała ze słońca i lata, pływając jachtem po hiszpańskich wodach. Z tej okazji Georgina Rodriguez pokazała się w dwóch różnych kompletach bikini, w których zaprezentowała ciało zaledwie dwa miesiące po porodzie. 

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez urodziła dwa miesiące temu. Teraz wypoczywa na jachcie w bikini

Kilka dni później paparazzi spotkali celebrytkę na ulicach Madrytu. Spacerowała z dziećmi w niebieskich legginsach, sportowym topie na ramiączka, adidasach i czapce z daszkiem. Uwagę zwracał całkowity brak makijażu, co przy obecnych temperaturach w Europie nie powinien nikogo dziwić.

Cristiano Ronaldo, Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez w bikini odpoczywa na jachcie w towarzystwie Ronaldo

Georginie towarzyszyły dzieci, w tym śpiąca w wózku Bella Esmeralda, która przyszła na świat w połowie kwietnia. Para stawia rodzinę na pierwszym miejscu, tym bardziej po tragedii, jaka spotkała ich dwa miesiące temu. Jedno z bliźniąt, brat Belli, zmarł niedługo po porodzie.

Więcej o: