Dziennikarz upokorzył Victorię Beckham. "Czy możesz sobie wyobrazić coś takiego?"

W wywiadzie dla australijskiego "Vogue'a" Victoria Beckham wróciła wspomnieniami do upokarzającej rozmowy, która miała miejsce wiele lat temu. Projektantka zauważyła, że dziś zachowanie prowadzącego byłoby nie do przyjęcia.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Od wielu lat Victoria Beckham odnosi sukcesy jako projektantka mody. Karierę rozpoczynała jednak w zupełnie innej branży. W latach 90. żona Davida Beckhama występowała w Spice Girls. Będąca u szczytu sławy wokalistka wystąpiła wówczas w programie "Don't Forget Your Toothbrush", podczas którego doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

Sonia Bohosiewicz, Patryk VegaTe gwiazdy nikły w oczach. Przeszły sporą metamrofozę, żeby schudnąć

Victoria Beckham wspomina upokarzający wywiad. "Czy możesz sobie wyobrazić coś takiego w dzisiejszych czasach?"

Pod koniec lat 90., kiedy Victoria Beckham była równie popularna co jej mąż, ukazał się odcinek programu Chrisa Evansa "Don't Forget Your Toothbrush" z udziałem Posh Spice. Piosenkarka wystąpiła w nim niedługo po pierwszym porodzie. Gospodarz show poruszył na antenie temat wagi projektantki.

Czy twoja waga wróciła do normy? - zapytał prowadzący.

Twierdząca odpowiedź gwiazdy nie wystarczyła Evansowi, który postawił przed świeżo upieczoną mamą wagę. Zdezorientowana Victoria zgodziła się publicznie zważyć.

 

Projektantka poruszyła temat krępującego wywiadu podczas rozmowy z australijskim "Vogiem". Żona Davida Beckhama zauważyła, że dziś podobna sytuacja wydaje się nie do pomyślenia.

Wiele lat temu byłam gościłam w programie telewizyjnym "Don't Forget Your Toothbrush" z Chrisem Evansem. To było niedługo po urodzeniu Brooklyna i straciłam wówczas dużo na wadze. Mojej mamie także się to zdarzyło po ciążach. Co wcale nie oznacza, że mam zaburzenie odżywiania. A on [Chris Evans - przyp. red] kazał mi stanąć na wadze i się zważyć. Czy możesz sobie wyobrazić coś takiego w dzisiejszych czasach?" - pytała retorycznie Victoria Beckham.

Joanna KrupaKrupa zmieniła fryzurę. Wszystko na planie "Top Model". "Absolutnie piękna!"

Posh Spice dodała także, że była wtedy pod nieustanną obserwacją mediów, które w niewybredny sposób komentowały jej sylwetkę, niejednokrotnie posądzając gwiazdę o zaburzenia odżywiania.

Więcej o: