"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz zmieniła dietę. Chwali się efektami w obcisłej sukience

Małgosia Borysewicz opublikowała zdjęcie w przylegającej do ciała sukience. Jak sama przyznaje, jeszcze niedawno nie zdecydowałaby się na taką kreację. Mama dwójki dzieci jakiś czas temu podzieliła się z obserwatorami planami na zmianę diety. Jak widać, są już pierwsze efekty nowego stylu życia.

Bądź na bieżąco. Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgosia Borysewicz to uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". W programie miała dużo szczęścia, bo szybko znalazła wielką miłość. Rolniczka poznała Pawła i od razu się w sobie zakochali. Dziś Małgosia i Paweł tworzą szczęśliwą rodzinę i są rodzicami Rysia i Blanki. 

Małgosia ostatnio podzieliła się z fanami planami na zmianę diety. Pokazała wyniki badań mikrobioty jelitowej, które wykazały pewnie nieprawidłowości w pracy organizmu. Przy okazji badań otrzymała dokładne wytyczne dotyczące zmian w diecie i zapowiedziała, że będzie na bieżąco dawać znać o efektach. Rolniczka właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie w obcisłej sukience. Jak widać, wprowadzone zmiany w jadłospisie wpłynęły nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd fizyczny. Jak sama przyznaje: "Rok temu pewnie bym się na nią nie zdecydowała". Wygląda naprawdę zjawiskowo. 

Zobacz wideo Małgosia i Paweł z "Rolnika..." wzięli ślub

'Rolnik szuka żony'. Marta Paszkin rodzi lata dzień. Jak się czuje? 'Gorzej z Pawłem'"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł nie oszczędzali na wózku dla syna

"Rolnik szuka żony". Fanki Małgosi Borysewicz zachwycone najnowszym zdjęciem rolniczki

Pod najnowszym zdjęciem fanki nie kryły zachwytu modowym wyborem rolniczki i pierwszymi efektami zmian w diecie. Małgosia wybrała beżową sukienkę tubę, z przylegającej do ciała tkaniny. Pod tego rodzaju materiałem widoczny jest każdy najdrobniejszy mankament sylwetki, ale jak widać, przedsiębiorcza rolniczka nie musi się tym specjalnie martwić. Odpowiednia dieta i zdrowy styl życia dodały jej pewności siebie i wygląda naprawdę zjawiskowo. 

Co za idealna figura, kobieto. Włosy też wyglądają obłędnie w tym wydaniu.
Prześliczna jesteś. Wysoka i mega zgrabna. Macierzyństwo ci zdecydowanie służy.
Wyglądasz przepięknie, figura idealna. Zdradź sekret, jaką dietę stosowałaś? - czytamy w komentarzach pod postem rolniczki.

Jak przyznaje sama Małgosia, jeszcze jakiś czas temu nie zdecydowałaby się na tak obcisłą kreację. 

Cudze chwalicie, swego nie znacie. A znamy, chętnie zaglądam do swoich lokalnych butików i szukam perełek. Często w pośpiechu. Tej sukienki nawet nie przymierzyłam. Rok temu pewnie bym się na nią nie zdecydowała - napisała w opisie zdjęcia.

Jak wam się podoba rolniczka w takim wydaniu?

 

Poprawiny Seweryna z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Seweryn z żoną wyluzowali na poprawinach. I to jak! Są zdjęcia

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz prężnie działa na Instagramie 

Po zakończeniu programu "Rolnik szuka żony" Małgosia sprytnie wykorzystała rozpoznawalność i zaczęła intensywnie działać w mediach społecznościowych. Na instagramowym koncie "rolniczka w szpilkach" zgromadziła już prawie 200 tys. obserwatorów. Małgosia używa tej platformy do przybliżenia fanom jej codziennego życia. Na koncie pokazuje m.in. zdjęcia z rodziną i dzieli się ulubionymi przepisami kulinarnymi. 

 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Łukasz zdradził, jakiej kobiety szuka. Ma swój ideał

Więcej o: