Aleksandra Żebrowska w tym samym stroju na dwóch zdjęciach. "Kilka tygodni i parę kilo później"

Aleksandra Żebrowska czeka na czwarte dziecko - tym razem upragnioną córkę. Ostatnio dumna pochwaliła się, że strój, który nosiła kilka tygodni temu, wciąż jest dobry - nawet mimo przybrania pięciu kilogramów.

Więcej o gwiazdach i celebrytkach w ciąży przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Teraz w końcu do ekipy dołączy córka. Ostatnio parentingowa celebrytka żartowała, że stoi przed wyborem imienia, "które mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo w czasach młodości, Michał był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem". Nie wiadomo, czy udało się rozwiązać tę problematyczną kwestię. Jedno jest pewne - żona Żebrowskiego ma ogromny dystans do siebie i świata, o czym świadczy najnowsze zdjęcie. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

Jan Dąbrowski, Sylwia PrzybyszPokój córek to małe królestwo. Jak Przybysz i Dąbrowski urządzili mieszkanie?

Aleksandra Żebrowska oczekuje przyjścia na świat dziecka. Pokazała się w stroju kąpielowym

Aleksandra Żebrowska pojawiła się na czerwcowej okładce "Vivy!". Miała sesję w ciąży, z widocznym na pierwszy rzut oka brzuchem. Jak przyznała, ważyła wówczas 78 kilogramów. Teraz waga wskazuje 83, a celebrytka wciąż mieści się w strój, który miała na sobie podczas sesji.

Kilka tygodni i parę kilo później - #NadalPasuje - pochwaliła się.

Na nowszym zdjęciu Żebrowska ma większe piersi i brzuch. Uwagę zwraca też cellulit, którego nie ukrywa i nie boi się pokazywać. 

 

Aleksandra Żebrowska ostatnio zasugerowała, że córka przyjdzie na świat na przełomie września i października. Na początku czerwca wyznała, że dwa miesiące temu odstawiła Feliksa od karmienia piersią. Przy okazji zdradziła, że czeka ją pół roku przerwy i potem wróci do karmienia - wtedy już nowonarodzonej córki.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska wybiera imię dla córki. Są pewne warunki. Chodzi o jej męża. "Był dupiarzem"

Więcej o: