Jacek Rozenek: "Miałem nawykową potrzebę bycia z kimś". Temat zarobków dziwi jeszcze bardziej

Jacek Rozenek przyznał w najnowszym wywiadzie, ile zarabiał w czasie zawodowej świetności. Były to zawrotne kwoty. Poruszył także temat byłej relacji. Jego słowa miały uderzyć w Roksanę Gąskę?

Więcej artykułów na temat relacji miłosnych znanych i lubianych przeczytacie na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Jacek Rozenek w ostatniej rozmowie opowiedział o nieudanych relacjach miłosnych. Dziennikarz znalazł odpowiedź na pytanie, dlaczego ciągle chciał się otaczać kobietami. To nie koniec. Prezenter był tak szczery, że przyznał, ile zarabiał w czasach największej popularności. Podał zawrotną kwotę.

Zobacz wideo Jacek Rozenek dziękuje za wsparcie

Jacek Rozenek nie gryzł się w język. "Zarabiałem godziwie, sto tysięcy miesięcznie lekką ręką"

Prezenter telewizyjny udzielił wywiadu dla portalu Co za tydzień. Wyznał, dlaczego był uwikłany w wiele przypadkowych związków. Tymi słowami mógł uderzyć w Roxie Gąskę.

Potrzeba, żeby być z kimś i tworzyć relację, jest wynikiem poczucia nieszczęścia. To jest bardzo niedobre, kiedy ludzie łączą się w pary z tych pobudek. Mnie się wydaje, że miałem nawykową potrzebę bycia z kimś. Odkryłem w wieku 50 lat, że od pierwszego do ostatniego związku, najdłuższy okres, kiedy byłem sam, to tydzień - podkreślił dziennikarz.

To nie koniec. Jacek Rozenek wrócił także wspomnieniami do czasów, kiedy zarabiał w telewizji spore pieniądze. Kwota, którą podał, naprawdę zaskakuje.

Kilka lat temu zarabiałem godziwie, sto tysięcy miesięcznie lekką ręką. Robiłem rzeczy, które kocham. Nie czułem, że pracuję.

Dzięki wysokiemu wynagrodzeniu mógł sobie pozwolić na luksusowe wakacje na Bali z piękną partnerką.

To życie było bajką, ale nie zauważałem masy rzeczy, mimo że miałem ogromne poczucie wdzięczności i bardzo dużo pomagałem tym, którzy tego potrzebowali. Dzisiaj wiem, że jednak była to swego rodzaju bariera rozwojowa. Fajnie było zabrać dziewczynę i pojechać na Bali na dwa tygodnie, albo na tydzień na Teneryfę. To było takie głupie (śmiech) - powiedział Jacek Rozenek.

Myślicie, że chciał nawiązać do związku z Roxie Gąską?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.