Oto nowa twarz Telewizji Polskiej! Była miss została pogodynką "Pytania na Śniadanie"

Blanka Tichoruk to kolejna była miss, która zasili grono prezenterek TVP. O swojej nowej roli opowiedziała w programie "Pytanie na śniadanie".

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl.

Blanka Tichoruk to nowa twarz Telewizji Polskiej, która zasili grono pogodynek. Prezenterka pochodzi z Lublina, a w przeszłości brała udział w licznych konkursach piękności. W dodatku z powodzeniem, ponieważ przed laty została Miss Polski Nastolatek. Teraz nowa przedstawicielka stajni Jacka Kurskiego opowiedziała o sobie w programie "Pytanie na śniadanie".

Zobacz wideo

Pożar w TVPPożar w siedzibie TVP. Mamy nagranie z miejsca zdarzenia

Blanka Tichoruk kiedyś był Miss Polski Nastolatek. Teraz będzie pogodynką w TVP. "To jest moje marzenie"

Tichoruk to absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Współpracowała już z TVP Info w roli reporterki. O pracy w telewizji marzyła już od dziecięcych lat, dlatego teraz trudno jej ukryć satysfakcję z powodu nowego zajęcia. Dała temu wyraz, goszcząc na kanapie w "Pytaniu na śniadanie". To właśnie w tym formacie Blanka będzie się pojawiać w nowej roli.

Myślę, że gdyby każdy z was mógł tutaj przyjść i zobaczyć, co tu się dzieje, ile tutaj ludzi jest, ile tu osób pracuje i jaką to wytwarza niesamowitą energię, to nie mam w ogóle innej odpowiedzi - to jest moje marzenie. Ten program jest wspaniały - zachwycała się.

Na Instagramie prezenterki pojawiły się już zdjęcia z tegorocznego Festiwalu w Opolu. Jak widać Blanka Tichoruk nie chce opuścić żadnej imprezy szumnie organizowanej przez nowego pracodawcę. Dodajmy, że urodziwa Blanka nie jest pierwszą miss, na którą stawia publiczny nadawca. Wcześniej spotkało to Izabellę Krzan, która do dziś uchodzi za jedną z największych gwiazd stacji, a także Marcelinę Zawadzką, która odeszła z telewizji w atmosferze skandalu i oskarżeń o oszustwa. 

Wróżycie Blance z Lublina karierę w TVP?

 

Natasza Urbańska, Karolina Pajączkowska, Justyna SteczkowskaOpole 2022. Boska Steczkowska, Urbańska z klasą, kuriozalna Pajączkowska

Więcej o: