Tak książę William świętował 40. urodziny. Dzieci przygotowały mu wzruszającą niespodziankę

Niedawno książę William obchodził 40. urodziny. W tym wyjątkowym dniu dzieci podarowały mu uroczy prezent.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

21 czerwca książę William skończył 40 lat. W dniu jego urodzin na Twitterze rodziny królewskiej opublikowano kilka wpisów poświęconych wnukowi królowej Elżbiety II, pod którymi natychmiast pojawiły się życzenia z całego świata. Niespodziankę dla solenizanta przygotowały również jego dzieci.

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Zobacz wideo Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

Dzieci księcia Williama zaskoczyły go w urodziny: Potraktowali to bardzo poważnie

Okazuje się, że już od samego rana na księcia Williama czekał fantastyczny prezent. Informator magazynu "New Idea" donosi, że Louis, Charlotte i George zrobili dla taty tort, który następnie zanieśli mu do łóżka. Dzieci były bardzo podekscytowane, a solenizant nie krył wzruszenia na widok tak miłej niespodzianki.

Kate była bardzo duma, a one były takie urocze. George i Charlotte potraktowali to bardzo poważnie. Louis naprawdę tylko robił bałagan, szczerze mówiąc, ale wszystkich to tylko bawiło - czytamy w "New Idea".

Książę William i księżna Kate wspólnie będą świętować 40. urodziny

Jak podają zagraniczne media, tego lata odbędzie się wspólne przyjęcie urodzinowe księcia Williama i jego żony, która również w tym roku skończyła 40 lat. Uroczystość najprawdopodobniej zostanie zorganizowana w zamku Windsor lub Sandringham. Królewskie źródła ujawniły, że książęca para powinna "świętować przełomowe urodziny w wielkim stylu". Co ciekawe, królowa Elżbieta II nie potwierdzi obecności na przyjęciu aż do dnia imprezy, ponieważ ma problemy z poruszaniem się, przez które w ostatnich miesiącach niechętnie wycofywała się z wielu królewskich przyjęć i wydarzeń.

Książę William, księżniczka CharlotteKsiężniczka Charlotte naśladuje księcia Williama. Urocze nagranie hitem TikToka

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: