Ewan McGregor po raz pierwszy skomentował rozwód. "To bomba, która wybucha w życiu"

Ewan McGregor po raz pierwszy opowiedział o rozwodzie. Jego małżeństwo zakończyło się po ponad 20 latach. Kilka lat temu aktor zostawił żonę dla innej kobiety.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Rozstanie Ewana McGregora z Eve Mavrakis odbiło się szerokim echem w mediach. Aktor zostawił żonę po 22 latach małżeństwa i związał się z młodszą koleżanką z branży Mary Elizabeth Winstead. Okazało się, że nie był to tylko przelotny romans. W 2022 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Wspólnie wychowują też syna. Ostatnio w magazynie "GQ" ukazał się wywiad z McGregorem. Odtwórca roli Obi-Wana Kenobiego po raz pierwszy opowiedział o rozstaniu.

Edyta Górniak i Dariusz Krupa Przemek Kossakowski i Martyna WojciechowskaPrzedstawiamy najgłośniejsze rozwody gwiazd

Ewan McGregor po raz pierwszy skomentował rozwód. "To bomba, która wybucha w życiu"

Skandal wywołany romansem mocno odcisnął się na rodzinie Ewana McGregora. Jego córka Clara bardzo przeżyła rozstanie rodziców i nie kryła rozżalenia. Publicznie użyła wobec Mary Elizabeth Winstead określenia "homewrecker" (osoba, która rozbija rodzinę - przyp. red.). Aktor przez długi czas nie zabierał głosu w sprawie. Obecnie artysta promuje serial "Obi-Wan Kenobi" i z tego powodu udziela licznych wywiadów. W rozmowie z magazynem "GQ" po raz pierwszy skomentował rozwód.

Rozwód w rodzinie to bomba wybuchająca w życiu każdego jej członka, w życiu moich dzieci także - wyznał aktor.
 

Travis Barker i Kourtney KardashianTravis Barker w szpitalu. Na noszach wnosili go do karetki

Ewan McGregor dodał także, że jego stosunki z Clarą nadal nie są idealne, jednak oboje wciąż nad nimi pracują. Pomaga im w tym zaangażowanie we wspólny projekt. Już wkrótce premierę będzie miał film "You Sing Loud, I Sing Louder". Scenariusz inspirowany jest właśnie trudną relacją między ojcem a córką.

Więcej o: