Katarzyna Glinka szczerze o rozwodzie. Gorzkie słowa. "Mieliśmy dwuletnie dziecko"

Katarzyna Glinka w najnowszym wywiadzie otworzyła się w temacie rozwodu. Okazało się, że ten okres był dla aktorki wyjątkowo trudny, a najbardziej przeżywała rozstania z synem. Jak teraz wyglądają relacje byłych małżonków?

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Katarzyna Glinka jest matką dwójki dzieci: 10-letniego Filipa i dwuletniego Leona. Z mężem, Przemysławem Gołdonem, aktorka rozwiodła się w 2014 roku. Do dziś rozpad rodziny odbiera jako życiową porażkę. W najnowszym wywiadzie wyznała, co było w tym okresie najtrudniejsze. 

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna GlinkaGlinka pokazała salon. Postawiła na szarości, ale ten kolor foteli skupia uwagę

Katarzyna Glinka opowiedziała o traumatycznym czasie rozwodu. Najtrudniejsze były rozstania z synem

Katarzyna Glinka otworzyła się na temat rozwodu w podcaście u Żurnalisty. Aktorka przyznała, że zazdrości wszystkim, którym udało się pogodzić karierę z udanym życiem rodzinnym. 

Rozwód i rozpad rodziny to była bardzo duża porażka. Dla mnie rodzina zawsze była ważna. To, że się to posypało, wiesz... Dzisiaj to jest bardzo proste: no, nie udaje nam się, nie zgadzamy się, dziękujemy, do widzenia. Chciałam mieć rodzinę, to było w moich wizjach i wyobrażeniu, że i kariera, i dziecko, i rodzina jest do pogodzenia. I do dzisiaj zazdroszczę wszystkim, którym udało się to pogodzić - wyznała ze smutkiem Katarzyna Glinka.
 

Najtrudniejsze we wszystkim było podzielenie się opieką nad synem. Aktorka bardzo przeżywała rozstania z dzieckiem

To było trudne i poszły za tym duże konsekwencje, bo mieliśmy dwuletnie dziecko. Nie dość, że nie była to twoja wymarzona sytuacja, to poza tym jednak jest trudno, bo jesteśmy podzieleni na dwa domy. To w ogóle nie było moje wyobrażenie o życiu, że wychowuję dziecko i muszę je oddać na weekend - powiedziała Katarzyna Glinka.

Warto jednak zaznaczyć, że obecnie byli małżonkowie dogadują się w kwestii opieki nad synem, a rozwód przebiegł bez większych komplikacji. 

Katarzyna Glinka z rodzinąSyn Katarzyny Glinki skończył 2 lata. Jej partner zamieścił wzruszający post

Więcej o: