Gwiazdy nie oszczędzają na imprezach urodzinowych dzieci. U Lewych masa słodyczy, u Janachowskiej rakieta kosmiczna

Gwiazdy prześcigają się w organizowaniu dzieciom jak najbardziej wystawnych imprez urodzinowych. Niektórzy mali solenizanci mogli liczyć na tort i dekoracje, o jakich niejedna para młoda mogłaby pomarzyć na weselu.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Moda na pokazywanie przebogatych kinderbali w mediach społecznościowych trwa wśród polskich gwiazd w najlepsze. Trudno orzec, czy wynika ona z konieczności oznaczenia sponsorów, którzy pomogli w ich organizacji, czy też celebryci po prostu chcą podzielić się szczęściem swoich pociech. Jedno jest pewne - przeżycie imprezy urodzinowej dziecka bez opublikowania chociaż jednego zdjęcia z tego wydarzenia wydaje się opcją niemożliwą. Nie ma jednak co ukrywać, że gdyby ktoś zaproponował nam przyjęcie z taką pompą nawet w dorosłym życiu, raczej byśmy nie odmówili. Oto zestawienie najbardziej wystrzałowych imprez, które gwiazdy zorganizowały dzieciom.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała nową fryzurę Klary

Stanisław Rozenek, Klara Lewandowska, Liam SzczęsnyKlara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Tak bawią się dzieci gwiazd na urodzinach

W grudniu ubiegłego roku córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela skończyła osiem lat. Kinderbal Helenki odbył się w sali dla dzieci, gdzie solenizantka i goście mieli do dyspozycji przeróżne atrakcje do szalonej zabawy, w tym basen z piankami. Tort urodzinowy Heleny nawiązywał pasji dziewczynki, którą jest gra na pianinie - udekorowany był klawiszami i nutkami.

Katarzyna Cichopek wyprawiła córce urodzinyKatarzyna Cichopek wyprawiła córce urodziny Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek wyprawiła córce urodzinyKatarzyna Cichopek wyprawiła córce urodziny Instagram/katarzynacichopek

W listopadzie na świat przyszła Asha, córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Mieszkająca w Los Angeles modelka nie musi jednak martwić się brzydką pogodą i nawet jesienią mogła zorganizować dziewczynce garden party. Krupa na drugie urodziny Ashy wybrała przebogate dekoracje z tęczowych balonów, a także ogromny, kilkupiętrowy tort. Nie zabrakło też zabawek, a dzieci miały do dyspozycji nawet baseny, w których można było robić bańki mydlane.

Impreza urodzinowa córki Joanny KrupyImpreza urodzinowa córki Joanny Krupy instagram

Impreza urodzinowa córki Joanny KrupyImpreza urodzinowa córki Joanny Krupy instagram

Agata Rubik spełniła marzenie młodszej córki i z okazji jej urodziny zarezerwowała salę w warszawskim Parku Trampolin. Dziewięcioletnia Ala i zaproszeni goście mieli zorganizowane zabawy z animatorem, a także czas na samodzielne szaleństwa. Tort jubilatki był nietypowy, również wymarzony przez Alicję - nawiązywał do Minecrafta.

InstaStories Agaty RubikInstaStories Agaty Rubik instagram.com/@agata_rubik

InstaStories Agaty RubikInstaStories Agaty Rubik instagram.com/@agata_rubik

Maciej Musiał, Marta WierzbickaTe gwiazdy zaczynały kariery w show-biznesie jako dzieci. Ale wyrośli!

Na początku czerwca tego roku drugie urodziny obchodził syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Rodzice chłopca pozwolili mu samodzielnie wybrać dla siebie prezenty, a uradowany Henio z uśmiechem biegał po sklepie z zabawkami. Impreza przeniosła się później do mieszkania, gdzie na jubilata czekał piętrowy tort ozdobiony pojazdami. Dumny tata relacjonował na Instagramie, że Henrykowi oprócz samochodów najbardziej podobała się piłka.

Henryk MajdanHenryk Majdan instagram.com/ m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Henryk MajdanMałgorzata Rozenek i Henryk Majdan instagram.com/ m_rozenek

Trzyletni syn Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego fascynuje się kosmosem, dlatego gwiezdne dekoracje stały się motywem przewodnim imprezy urodzinowej Chrisa. Królowały gadżety takie jak statek kosmiczny czy rakiety, a nawet sama tancerka przybrała hełm ufoludka. Janachowska zapewniła również animatora i malowanie twarzy, a jubilat w trakcie imprezy zmienił się w uroczego dalmatyńczyka.

Syn Izabeli JanachowskiejSyn Izabeli Janachowskiej Instagram, @izabelajanachowska

Urodziny syna Izabeli JanachowskiejUrodziny syna Izabeli Janachowskiej Instagram, @izabelajanachowska

Między Klarą i Laurą Lewandowskimi są trzy lata różnicy, ale urodziny dziewczynek wypadają tuż koło siebie - starsza córka sportowców przyszła na świat 4, a młodsza - 6 maja. W tym roku rodzice zorganizowali im wspólną imprezę urodzinową, ale obie mogły czuć się wyróżnione. Podczas garden party wystawiono stanowiska z imionami dziewczynek, na których stanęła masa słodkości i dwa oddzielne torty urodzinowe. Wrażenie robią także dekoracje - gigantyczny plakat z bohaterkami "Krainy lodu", a także ogromna liczba złotych i różowych balonów.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura i KlaraAnna Lewandowska, Robert Lewandowski, Laura i Klara Facebook - Anna Lewandowska

Więcej o: