Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz zorganizowali poprawiny. Ależ niespodzianka od bliskich

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz uraczyli gości poprawinowym grillem. Uroczym prezentem okazał się prywatny koncert bliskich.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

25 czerwca Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wzięli ślub w prawdziwie góralskim stylu. Panna młoda w tym szczególnym dniu miała na sobie aż trzy suknie. W sieci nie zabrakło także nagrania z pierwszego tańca, pełnego czułych gestów.

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski niedawno został tatą. Jak odnajduje się w nowej roli?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zorganizowali poprawinowego grilla

Po udanym weselu małżonkowie zorganizowali perfekcyjne poprawiny, na których nie zabrakło niespodzianki od najbliższych. Siostra Sylwii Przybysz i ojciec Jana Dąbrowskiego zaśpiewali na żywo specjalnie dla młodej pary. 

Piękna pogoda pozwoliła przenieść imprezę na zewnątrz, gdzie goście zostali uraczeni smacznie wyglądającym grillem. Kucharze przyrządzili różnego rodzaju mięso oraz szaszłyki z warzywami. Z relacji pary możemy się domyślać, że wszyscy byli zadowoleni. 

Poprawiny Sylwii Przybysz i Jana DąbrowskiegoPoprawiny Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Instagram @sylwiaprzybysz


Przy okazji mieliśmy okazję podziwiać kolejną stylizację Sylwii Przybysz. Podczas poprawin postawiła na długą prześwitującą sukienkę z koronką. Jan Dąbrowski wybrał natomiast białą koszulę i beżowe eleganckie spodnie.

Poprawiny Sylwii Przybysz i Jana DąbrowskiegoPoprawiny Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Instagram @jdabrowsky

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - historia miłości

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz od lat tworzą jedną z najpopularniejszych par wśród influencerów. Poznali się przez internet, jednak ze względu na dzielące ich kilometry zdecydowali się zostać przyjaciółmi. Później youtuber zaproponował ukochanej wspólne nagranie coveru "Miłość rośnie wokół nas", a w 2018 ogłosili, że są razem. Do tej pory doczekali się dwóch córek - Neli i Poli. Sami przyznawali, że zawsze chcieli zostać młodymi rodzicami. Obecnie są na etapie budowy domu, w którym niebawem zamieszkają.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.