"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł ironicznie o skuteczności programu. Tak świętował rocznicę z kuzynką Kasi

Paweł z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i kuzynka Kasi są parą już od roku. Z tej okazji uczestnik programu opublikował ich wspólne zdjęcie oraz podzielił się dość gorzką refleksją na temat udziału w matrymonialnym show.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Burzliwa relacja Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wywoływała ogromne emocje wśród fanów programu. Miesiąc eksperymentu był wypełniony całą masą nieporozumień, sporów i niespełnionych oczekiwań. Rozwód, który sfinalizowali w kwietniu tego roku, był w ich przypadku kwestią czasu. Niedługo po zakończeniu emisji programu z ich udziałem okazało się natomiast, że Paweł spotyka się z kuzynką Kasi, którą poznał na ich weselu. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie tylko im kibicuje, a nawet sama zasugerowała, że powinni się spotkać. Okazuje się, że Kasia miała nosa, bo Klaudia i Paweł są szczęśliwą parą już od roku.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

Dagmara KaźmierskaTak mieszka Dagmara Kaźmierska. Versace nawet w toalecie. "Pałacowy styl"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł i kuzynka Kasi świętują rocznicę związku

Rok to zdecydowanie dłuższy staż niż te, którymi mogą pochwalić się zawierane w programie małżeństwa. Lwia część z nich kończy się bowiem z dniem przekazania ekspertom decyzji lub niedługo później. Na ten fakt zwrócił uwagę Paweł, który z okazji pierwszego roku u boku Klaudii zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcie.

Czas szybko leci niczym małżeństwa uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I tak z Klaudią obchodzimy pierwszą rocznicę związku - napisał Paweł.

Były mąż Kasi wbił przy okazji szpilę instagramowym influencerom, zauważając, że nie każdą chwilą codziennego życia trzeba koniecznie dzielić się w mediach społecznościowych. Zdaniem Pawła to jedna z recept udanego związku.

Cóż mogę poradzić tym, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki. Zdecydowanie łatwiej buduje się związek bez codziennych InstaStories z porannej kawy - dodał ironicznie.
 

Karolina Pisarek, Ewa Wojtasik i Tomasz LubertPisarek pokazała zbyt wiele na weselu. Wojtasik też zaliczyła wpadkę ślubną

O relacji Pawła i Klaudii dowiedzieliśmy się nieco więcej w odcinku specjalnym programu, który ukazał się w lutym tego roku. Okazuje się, że już na weselu kuzynka Kasi zwróciła uwagę na uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i przyznała, że bardzo jej się spodobał. Paweł wyjawił z kolei, że jego związek z Klaudią nie wpłynął negatywnie na relacje ukochanej z jego byłą żoną. Kasia dodała, że nie jest na bieżąco z tym, co dzieje się w ich życiu, ale trzyma za nich kciuki i życzy im szczęścia.

Więcej o: